SpeedwayHero - forum
Nagrody z mistrzostwa krajowe - Wersja do druku

+- SpeedwayHero - forum (https://speedwayhero.com/forum)
+-- Dział: Forum Główne (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Nagrody z mistrzostwa krajowe (/showthread.php?tid=498)

Strony: 1 2


Nagrody z mistrzostwa krajowe - Popeye - 24-10-2021

Nagrody za indywidualne zawody krajowe powinny byc dostosowane do poziomu. W Polsce gdzie leci plus minus 500 graczy są takie same nagrody jak w krajach, w ktorych w finale startuja po 4 boty.. Tak samo jak promocja do miedzynarodowych zawodow jak eliminacje do GP..
p.s w osiągnieciach zawodnika jak jest np odznaka za 5 kompletow, najezdzajac na nią mamy podane ze nastepna jest od 10.. Przydaloby się tez info ile obecnie mamy punktow kompletow, bonusow, żeby mieć czysty przeglad ile brakuje do nastepnego poziomu


RE: Nagrody z mistrzostwa krajowe - pietrek - 25-10-2021

ale w krajach gdzie masz 4 boty w finale to wystarczy jeden defekt na 6 zawodów i wypadasz poza podium


RE: Nagrody z mistrzostwa krajowe - Tesser - 26-10-2021

Dokładnie i jeszcze jedziesz od razu 6 finalow i nie możesz sobie pozwolić na oszczędności w sprzęcie


RE: Nagrody z mistrzostwa krajowe - GM_Kabat - 26-10-2021

To ja tylko dorzucę brak tokenów za awanse do kolejnych rund.


RE: Nagrody z mistrzostwa krajowe - #Tomo - 26-10-2021

Pietrek - u nas wystarczą 2 złe ścieżki i pogoda i konczysz na miejscach 48-64 Wink
Tesser - Szczególnie płaczą Szwedzi zapewne z 7 botami Wink Zgodzę się z jednym - zużycie sprzętu w pierwszych trzech rundach jest mniejsze ale na klubowym też wiele nie ujedziesz
Kabat - jasne, 21-24 tokeny, starczy mi na sprzęt do końca gry Big Grin

a co do kasy - wg mnie jest ok jak jest, nie ma co premiować nacji danej, będzie opcja zmiany repki niebawem więc będzie można spróbować się w nacji gdzie jest mniej użytkowników graczy Smile


RE: Nagrody z mistrzostwa krajowe - Kony. - 26-10-2021

5 sezonów zawodnik X śmiga jako np. Polak by następnego być już Szwedem ? Lekko chore, że zostało to wcześniej klepnięte. Zdecydowanie lepszym dziełem by było dać możliwość zmiany specki, niż zmianę narodowości, czasem w tym SH to takie przedszkole, ktoś zapłakał kiedyś że by chciał zmienić narodowość bo coś tam nie pasuje w obecnej i bęc. Zaczynając gre wybierało się świadomo jaką nacje chcesz reprezentować w grze i tak powinno zostać od początku, aż do końca przygody przy tym ID.


RE: Nagrody z mistrzostwa krajowe - Popeye - 26-10-2021

Argument, że wystarczy defekt i wypadasz z podium troche slaby bo tak jest w kazdym finale.

Tomo 7 botow w finale i DPŚ czy DPSJ niemal pewne awans do eliminacji GP to juz w ogole


RE: Nagrody z mistrzostwa krajowe - Tesser - 28-10-2021

Jak widać każdy układ ma różnce problemy/korzyści - generalnie byłbm za tym, aby różnic w wynagradzaniu nie było - tym bardziej, że jest możliwość zmiany narodowości.

Odnośnie zmiany specki - jestem ZA - nawet dałbym taką możliwość co sezon.


RE: Nagrody z mistrzostwa krajowe - Tofik - 30-10-2021

Najlepszym rozwiązaniem bylo by dążenie do tego by każda nacja liczyła w miarę po równo ilość graczy . Podobna zasada jak w przydzielaniu godzin meczowych o róznych porach i nie zmienisz godziny puki ta sie nie zwolni i to samo wprowadzić w nacjach . W czasie przerwy sezonowej


RE: Nagrody z mistrzostwa krajowe - Popeye - 30-10-2021

dopoki jest taka roznica, powinna byc tez w nagrodach. tak jak jest w 2 lidze, a pierwszej czy w elicie..