SpeedwayHero - forum
Pytania dla (nie tylko) początkujących - Wersja do druku

+- SpeedwayHero - forum (https://speedwayhero.com/forum)
+-- Dział: Forum Główne (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Pytania dla (nie tylko) początkujących (/showthread.php?tid=56)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Pytania dla (nie tylko) początkujących - GM_Kabat - 13-10-2020

Wątek do pytania o wszystko co związane ze SpeedwayHero. Pamiętajcie - nie ma głupich pytań! Macie jakieś wątpliwości, chcecie się dowiedzieć czegoś ogólnego, co może zainteresować także innych? To jest dobry wątek do takich pytań... byle na temat. Tongue


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Graudenz - 13-10-2020

To ja zaczne Tongue Mysle, ze to pytanie zadaje sobie kazdy. Kiedy bedzie terminarz PL? Juz by ludzie mogli trenowac pod 2 kolejke


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - GM_Kabat - 13-10-2020

Po zakończeniu okna transferowego i zrzucie BOTów, czyli pewnie w czwartek się pojawi.


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Graudenz - 13-10-2020

DPŚ jest od 1 sezonu tak?
a DPŚJ od drugiego??
bo w kalendarzu jest, że DPŚJ od 1 sezonu, a na czacie meczowym mi odpisales wczoraj Kabat, ze te zawody IMKJ nie liczą sie do kadry. To, które zawody beda w pierwszym sezonie?


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Lopez - 13-10-2020

Czy jeżeli tylko na jeden bieg w zawodach użyję jakiegoś sprzętu (opony, silnika) to po zakończeniu meczu wytrzymałość też zmniejszy się o jeden punkt?


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - monti - 13-10-2020

(13-10-2020, 14:51)Graudenz napisał(a): DPŚ  jest od 1 sezonu tak?
a DPŚJ  od drugiego??
bo w kalendarzu jest, że DPŚJ od 1 sezonu, a na czacie meczowym mi odpisales wczoraj Kabat, ze te zawody IMKJ nie liczą sie do kadry. To, które zawody beda w  pierwszym sezonie?

Od drugiego sezonu Smile


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Graudenz - 13-10-2020

Obojetnie ile razy uzyjesz w meczu to zawsze spadnie tylko o 1. Nieistotne czy pojedziesz raz czy 5x na danej oponie to spadnie o 1 w. Ja sobie tak najprosciej tlumacze że (W)ytrzymalosc = ilosc meczów


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - monti - 13-10-2020

(13-10-2020, 14:54)Lopez napisał(a): Czy jeżeli tylko na jeden bieg w zawodach użyję jakiegoś sprzętu (opony, silnika) to po zakończeniu meczu wytrzymałość też zmniejszy się o jeden punkt?

Dokładnie.
Możesz jechać 4 biegi na oponkach i zabierze 1W po zawodach, zrobisz jeden bieg na nich i również zabiera 1W Tongue


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Graudenz - 13-10-2020

(13-10-2020, 14:58)monti napisał(a):
(13-10-2020, 14:51)Graudenz napisał(a): DPŚ  jest od 1 sezonu tak?
a DPŚJ  od drugiego??
bo w kalendarzu jest, że DPŚJ od 1 sezonu, a na czacie meczowym mi odpisales wczoraj Kabat, ze te zawody IMKJ nie liczą sie do kadry. To, które zawody beda w  pierwszym sezonie?

Od drugiego sezonu Smile

ale co od drugiego, Dps czy dpsj?


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - monti - 13-10-2020

DPŚ oraz DPŚJ od sezonu 2 startuje Smile