SpeedwayHero - forum
Pytania dla (nie tylko) początkujących - Wersja do druku

+- SpeedwayHero - forum (https://speedwayhero.com/forum)
+-- Dział: Forum Główne (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Pytania dla (nie tylko) początkujących (/showthread.php?tid=56)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - GM_Kabat - 03-01-2021

(03-01-2021, 14:51)Boris Greczuchin napisał(a): Dzięki za odpowiedź. Zaznaczę jednak, że tę blokadę dla polskiej ligi miałem już w sobotę. Ponadto w miniony czwartek do mojego klubu w Anglii (czyli w dzień ligowy) dołączyło dwóch zawodników, a zatem oni nie mieli blokady.

Przepraszam, jednak mój błąd - w DNIACH LIGOWYCH zablokowane jest jedynie ODCHODZENIE z klubu. Dołączać można bez żadnych ograniczeń... no może poza tym, że nie da się (chyba) w trakcie meczu.


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - GM_Kabat - 04-01-2021

(03-01-2021, 17:15)HeMan napisał(a): do sprawdzenia wchodząc raczej próbując wejść w profil zawodnika na LT ligi anielskiej wyskakuje  file not found 
Zgłaszam tu bo nie chce mi się zakładać tematu w błędach

No i błąd, bo Kuba zagląda do działu Błędy, ale niekoniecznie tutaj i może się zdarzyć, że temat zostanie przez niego przeoczony, a mógłby już wcześniej się za usuwanie usterki zabrać. W tym wypadku jednak chyba problemu już nie ma, bo wiem że popołudniu coś z Radkiem działali i sprawdzali.


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Amund - 04-01-2021

DPŚJ będzie w tym sezonie?


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Tomicek - 04-01-2021

(04-01-2021, 12:38)Amund napisał(a): DPŚJ będzie w tym sezonie?

DPŚJ ruszy w przyszłym sezonie tak samo jak IMŚJ Wink


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Amund - 05-01-2021

Za osiągnięcia nagrody są zawsze takie same? 3 tokeny, 5 itd?

(05-01-2021, 10:40)GM_Kabat napisał(a): Tak, zależnie od poziomu, ale zawsze takie same. Nie chcieliśmy dzielić osiągnięć na "lepsze" i "gorsze". Wiemy, że niektóre będą BARDZO trudne do zdobycia, ale nagrodą będzie już samo ich posiadanie, więc nie chcemy z tego tytułu zwiększać premii "tokenowej" jeśli do tego zmierzasz. Big Grin


dokładnie tak Big Grin


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - GM_Kabat - 05-01-2021

Tak, zależnie od poziomu, ale zawsze takie same. Nie chcieliśmy dzielić osiągnięć na "lepsze" i "gorsze". Wiemy, że niektóre będą BARDZO trudne do zdobycia, ale nagrodą będzie już samo ich posiadanie, więc nie chcemy z tego tytułu zwiększać premii "tokenowej" jeśli do tego zmierzasz. Big Grin


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Graudenz - 07-01-2021

Rozumiem, że DPŚ jedziemy na "starej" sciezce i taktykach.
Na nowo wybranym personelu czy starym? Teoretycznie wychodzi, że na noworozdanym?


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - GM_Kabat - 07-01-2021

Ścieżka i taktyka stara, zmiany wprowadzimy PO rozegraniu DPŚ.
Personel...hmmm.. dobre pytanie. Big Grin
Nie pamiętam dokładnie kiedy reset starego ma nastąpić, ale niewykluczone, że DPŚ będzie już z nowym personelem. Nie widzę tu chyba żadnych zagrożeń dla równości szans, ale jeśli coś widzicie - piszcie, zawsze możemy wybór przesunąć.


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Graudenz - 07-01-2021

Nie, nie żadnego handi nie widze. Chyba. Moze poza tym, że ktoś kto ma kiepski personel zdąży sobie skorygowac przed DPŚ np tunera mechanika czy Bozina . Ten drugi i trzeci mogą byc kluczowi w DPŚ. Z drugiej strony kazdy bedzie mogl zmienic. Nie wiem sam, tak tylko zapytalem Big Grin


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - GM_Kabat - 07-01-2021

No będzie można personel "pod" DPŚ przygotować, ale każdy będzie miał taką samą szansę na to, a nie wiadomo czy później nie odbije się to czkawką, bo może pod kątem ligi będzie lepiej inaczej się przygotować. Wink