SpeedwayHero - forum
Pytania dla (nie tylko) początkujących - Wersja do druku

+- SpeedwayHero - forum (https://speedwayhero.com/forum)
+-- Dział: Forum Główne (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Pytania dla (nie tylko) początkujących (/showthread.php?tid=56)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Forg1v - 15-10-2020

Czy w osiągnięciach zawodnika będzie widoczny aktualny stan/postęp w zdobyciu danego osiągnięcia?


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - GM_Arek - 15-10-2020

(15-10-2020, 14:07)Adamsky73 napisał(a): Mam pytanie związane z finansami. Czy macie już zarys nagród pieniężnych dla rozgrywek drużynowych? Idąc dalej, czy wszystkie gratyfikacje za TI i ligę będą wypłacane przed wpłatami na obozy? Temat ważny w kwestii zarządzania przez nas kasą w sezonie.
Naprawdę polecamy czytać faq
Nagrody za ligę, puchary itp zawsze były przyznawane po sezonie, przed obozami i żadnych zmian w tym temacie nie ma


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Adamsky73 - 15-10-2020

Arek, ale my nie gramy już w SpS Big Grin - tam w FAQ owszem jest sporo odpowiedzi na moje pytanie, a dla SH nie mamy nic: ile za drużynowe mistrzostwo, ile za drugie miejsce, kiedy wypłaty itp. Rzeczy oczywiste dla starych graczy nie są oczywiste dla nowych.


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - GM_Arek - 15-10-2020

Adamsky przepraszam, wygłupiłem się.. byłem przekonany, że już to wrzuciłem w faq.. wkrótce info się pojawi


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Sidney68 - 15-10-2020

Ja kiedyś byłem przekonany że bez problemu zostanę Papieżem. I co z tego przekonania wyszło ? Smile Pracuję tylko w Banco Vaticano !!!


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - pawe78 - 17-10-2020

Odznaki za osiągnięcia ligowe "Łowca trójek", "Nigdy ostatni" itd. zdobywamy w konkretnej lidze(np. angielskiej) czy zlicza się wszystkie ligi?


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - GM_Kabat - 17-10-2020

Łowca trójek - wszystkie ligi
Nigdy ostatni - wszystkie zawody


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - Przemek85 - 17-10-2020

(17-10-2020, 10:59)GM_Kabat napisał(a): Łowca trójek - wszystkie ligi
Nigdy ostatni - wszystkie zawody

Skoro "nigdy ostatni" dotyczy wszystkich zawodów to powinienem mieć już brązową odznakę tak ? Moim zdanim tez chodzi o lige i nie wszystkie tylko kazda z osobna


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - arkadio86 - 17-10-2020

(17-10-2020, 11:18)Przemek85 napisał(a):
(17-10-2020, 10:59)GM_Kabat napisał(a): Łowca trójek - wszystkie ligi
Nigdy ostatni - wszystkie zawody

Skoro "nigdy ostatni" dotyczy wszystkich zawodów to powinienem mieć już brązową odznakę tak ? Moim zdanim tez chodzi o lige i nie wszystkie tylko kazda z osobna

Odznaki przyznawane sa zawsze po sezonie


RE: Pytania dla (nie tylko) początkujących - GM_Kabat - 17-10-2020

Odznaki są przyznawane "na bieżąco", gdzieś tam w nocy skrypty sprawdzają kto co osiągnął, ale po wpadce z początku chcemy jeszcze dobrze przeanalizować czy wszystkie warunki nam działają poprawnie.