Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - Pozostałe zawody
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


18 posts in this topic
Roberto666
Moderator
*****


1
69 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
28-10-2020, 18:10 -
#1
Dział do typowania wyników pozostałych zawodów
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2020, 18:11 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
69 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
27-03-2021, 23:36 -
#2
Rozpoczynamy typowanie Kryterium Asów w Bydgoszczy

Przypominam, że typy zamykamy na godzinę przed zawodami, a więc we wtorek 30.03.2021 o godzinie 14:00.



Lista startowa: 

1. Mikkel Michelsen
2. Artiom Łaguta
3. Krzysztof Buczkowski
4. Emil Sajfutdinow
5. Bartosz Zmarzlik
6. David Bellego
7. Andreas Lyager
8. Szymon Woźniak
9. Fredrik Lindgren
10. Tobiasz Musielak
11. Adrian Gała
12. Dominik Kubera
13. Kai Huckenbeck
14. Wadim Tarasienko
15. Dimitri Berge
16. Grzegorz Zengota

17. Nikodem Bartoch
18. Mateusz Błażykowski


SZABLON TYPOWANIA:

1 -
2 -
3 -
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2021, 16:07 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
GM_Kabat
Administrator
*******


3
462 posts 13 threads Dołączył: May 2020
28-03-2021, 10:28 -
#3
1 Zmarzlik
2 Łaguta
3 Tarasienko
betard
Początkujący Junior
*


0
34 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
28-03-2021, 11:21 -
#4
1 - Artiom Łaguta
2 - Bartosz Zmarzlik
3 - Szymon Woźniak
kafar
Początkujący Junior
*


0
21 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
28-03-2021, 18:46 -
#5
1 -Bartosz Zmarzlik
2 -Mikkel Michelsen
3 - Patryk Dudek
Phoenix
Początkujący Junior
*


4
6 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
28-03-2021, 19:10 -
#6
1 - Bartosz Zmarzlik
2 - Mikkel Michelsen
3 - Artiom Łaguta
Roberto666
Moderator
*****


1
69 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
29-03-2021, 06:15 -
#7
1 - Emil Sajfutdinow
2 - Bartosz Zmarzlik
3 - Artiom Łaguta
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2021, 19:59 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
mateuszzg
Początkujący Junior
*


0
41 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
29-03-2021, 10:34 -
#8
1. Artiom Łaguta
2. Emil Sajfutdinow
3. Mikkel Michelsen
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2021, 22:55 przez mateuszzg.
Agata
Początkujący Junior
*


0
19 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
30-03-2021, 09:20 -
#9
1. Emil Sajfutdinow
2. Bartosz Zmarzlik
3. Artiom Łaguta
Roberto666
Moderator
*****


1
69 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
30-04-2021, 00:16 -
#10
Wyniki typowania Kryterium Asów

[Obrazek: W1.png]

Klasyfikacja po 1 zawodach

[Obrazek: T1.png]


Rozpoczynamy typowanie Finału Brązowego Kasku w Gdańsku

Przypominam, że typy zamykamy na godzinę przed zawodami, a więc w sobotę 01.05.2021 o godzinie 15:00.



Lista startowa: 

1. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno)
2. Kacper Grzelak (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp)
3. Fabian Ragus (Marwis.pl Falubaz Zielona G.)
4. Denis Zieliński (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
5. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno)
6. Mateusz Cierniak (Motor Lublin)
7. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno)
8. Jakub Krawczyk (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp)
9. Michał Curzytek (Betard Sparta Wrocław)
10. Kacper Łobodziński (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
11. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp)
12. Dawid Rempała (Unia Tarnów)
13. Krzysztof Lewandowski (eWinner Apator Toruń)
14. Mateusz Bartkowiak (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
15. Bartłomiej Kowalski (Eltrox Włókniarz Częstochowa)
16. Karol Żupiński (eWinner Apator Toruń)

17. Jakub Poczta (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp)
18. Mateusz Jabłoński (Aforti Start Gniezno)


SZABLON TYPOWANIA:

1 -
2 -
3 -
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2021, 13:47 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości