Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - Pozostałe zawody
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


50 posts in this topic
Roberto666
Moderator
*****


1
137 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
20-05-2021, 22:54 -
#31
Wyniki typowania Finału Srebrnego Kasku

[Obrazek: W3.png]

Klasyfikacja po 3 zawodach

[Obrazek: T3.png]


Rozpoczynamy typowanie Finału SEC Challenge w Pardubicach

Przypominam, że typy zamykamy na godzinę przed zawodami, a więc w sobotę 22.05.2021 o godzinie 15:00



Lista startowa: 

1. Timo Lahti (Finlandia)
2. Nicolas Covatti (Włochy)
3. Wadim Tarasienko (Rosja)
4. Andrzej Lebiediew (Łotwa)
5. Aleksandr Łoktajew (Ukraina)
6. Patrick Hansen (Dania)
7. Siergiej Łogaczew (Rosja)
8. Jakub Jamróg (Polska)
9. Kai Huckenbeck (Niemcy)
10. David Bellego (Francja)
11. Erik Riss (Niemcy)
12. Jacob Thorssell (Szwecja)
13. Josef Franc (Czechy)
14. Dan Bewley (Wielka Brytania)
15. Pontus Aspgren (Szwecja)
16. Patryk Dudek (Polska)

17. Eduard Krcmar (Czechy)
18. Hynek Stichauer (Czechy)


SZABLON TYPOWANIA:

1 -
2 -
3 -
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2021, 11:45 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
betard
Doświadczony Junior
**


0
61 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
20-05-2021, 23:33 -
#32
1. Patryk Dudek
2. Andzej Lebedev
3. Daniel Bewley
Cobra
Doświadczony Junior
**


0
68 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
21-05-2021, 06:39 -
#33
1. Patryk Dudek
2. Wadim Tarasienko
3. Daniel Bewley

Dewon666
DEWONIZER
*


0
32 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
21-05-2021, 09:10 -
#34
1. Patryk Dudek
2. Wadim Tarasienko
3. Siergiej Łogaczew (Rosja)
GM_Kabat
Administrator
*******


3
528 posts 13 threads Dołączył: May 2020
21-05-2021, 11:54 -
#35
1. Patryk Dudek (Polska)
2. Wadim Tarasienko (Rosja)
3. Patrick Hansen (Dania)
gregory7372
Doświadczony Junior
**


0
54 posts 5 threads Dołączył: Oct 2020
21-05-2021, 13:07 -
#36
1 - Wadim Tarasienko (Rosja)
2 - Patryk Dudek (Polska)
3 - Dan Bewley (Wielka Brytania)
kafar
Początkujący Junior
*


0
39 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
21-05-2021, 14:24 -
#37
1. Patryk Dudek
2. Andzej Lebedev
3. Daniel Bewley
Pluskwa
Doświadczony Junior
**


1
52 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
21-05-2021, 21:20 -
#38
1 - Wadim Tarasienko (Rosja)
2 - Patryk Dudek (Polska)
3 - David Bellego (Francja)
Agata
Początkujący Junior
*


0
42 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
22-05-2021, 07:38 -
#39
1.Patryk Dudek
2.Wadim Tarasienko
3.Siergiej Łogaczew
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
72 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
22-05-2021, 12:35 -
#40
1 Patryk Dudek
2 Aleksandr Łoktajew
3 Wadim Tarasienko


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości