Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - Pozostałe zawody
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


51 posts in this topic
Roberto666
Moderator
*****


1
137 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
22-05-2021, 12:39 -
#41
1. Patryk Dudek
2. Wadim Tarasienko
3. Andzej Lebedev
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
**


0
131 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
22-05-2021, 12:54 -
#42
1...Wadim Tarasienko
2...Patryk Dudek
3...Andrzej Lebiediew
                                               Heart Sidney68  Heart
Roberto666
Moderator
*****


1
137 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
29-05-2021, 11:46 -
#43
Wyniki typowania Finału SEC Challenge

[Obrazek: W4.png]

Klasyfikacja po 4 zawodach

[Obrazek: T4.png]
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
137 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 18:27 -
#44
Rozpoczynamy typowanie
Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi w Toruniu

Przypominam, że typy zamykamy na godzinę przed zawodami, a więc w piatek 18.06.2021 o godzinie 18:30



Lista startowa: 

1. Paweł Przedpełski (EWINNER APATOR Toruń)
2. Jack Holder (EWINNER APATOR Toruń)
3. Mateusz Cierniak (MOTOR Lublin)
4. Patryk Dudek (MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra)
5. Martin Vaculik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)
6. Artem Laguta (BETARD SPARTA Wrocław)
7. Jason Doyle (FOGO UNIA Leszno)
8. Bartosz Zmarzlik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)
9. Mikkel Michelsen (MOTOR Lublin)
10. Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław)
11. Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław)
12. Nicki Pedersen (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz)
13. Jakub Miśkowiak (ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa)
14. Emil Sayfutdinov (FOGO UNIA Leszno)
15. Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno)
16. Leon Madsen (ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa)

17. Lewandowski Krzysztof (EWINNER APATOR Toruń)
18. Jasiński Wiktor (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)


SZABLON TYPOWANIA:

1 -
2 -
3 -
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2021, 18:28 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Pluskwa
Doświadczony Junior
**


1
52 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 18:56 -
#45
1 - Bartosz Zmarzlik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)
2 - Artem Laguta (BETARD SPARTA Wrocław)
3 - Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław)
Agata
Początkujący Junior
*


0
42 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
15-06-2021, 09:35 -
#46
Maciej Janowski
Bartosz Zmarzlik
Jason Doyle
GM_Kabat
Administrator
*******


3
528 posts 13 threads Dołączył: May 2020
15-06-2021, 09:45 -
#47
1. Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław)
2. Bartosz Zmarzlik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)
3. Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno)
betard
Doświadczony Junior
**


0
61 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
15-06-2021, 13:40 -
#48
1. Bartosz Zmarzlik
2. Jason Doyle
3. Paweł Przedpełski
Ten post był ostatnio modyfikowany: 4 godzin(y) temu przez betard.
Cobra
Doświadczony Junior
**


0
68 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
16-06-2021, 23:53 -
#49
1. Bartosz Zmarzlik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)
2. 1. Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław)
3. Leon Madsen (ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa)

Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
**


0
131 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
11 godzin(y) temu -
#50
1...Bartosz Zmarzlik
2...Maciej Janowski
3...Patryk Dudek
                                               Heart Sidney68  Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości