Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - eWinner 1 Liga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


299 posts in this topic
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
19-07-2021, 17:13 -
Arged Malesa Ostrów - ROW Rybnik 50:40
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
27-07-2021, 07:20 -
Wyniki typowania XII kolejki

[Obrazek: W12.png]

Klasyfikacja po 12 kolejce

[Obrazek: T12.png]


Rozpoczynamy typowanie XIII kolejki eWinner 1 Ligi Żużlowej

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (31.07. godz. 16:00)
Unia Tarnów - Orzeł Łódź (01.08. godz. 14:00)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno (01.08. godz. 14:00)
Aforti Start Gniezno - Arged Malesa Ostrów (02.08. godz. 18:00)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2022, 00:28 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
GM_Kabat
Administrator
*******


5
859 posts 21 threads Dołączył: May 2020
27-07-2021, 07:21 -
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:39
Unia Tarnów - Orzeł Łódź 32:58
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno 53:37
Aforti Start Gniezno - Arged Malesa Ostrów 48:42
Pluskwa
Młody Senior
***


1
259 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
27-07-2021, 11:20 -
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (31.07. godz. 16:00) 47:43
Unia Tarnów - Orzeł Łódź (01.08. godz. 14:00) 39:51
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno (01.08. godz. 14:00) 56:34
Aforti Start Gniezno - Arged Malesa Ostrów (02.08. godz. 18:00) 41:49
Agata
Doświadczony Junior
**


0
90 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
27-07-2021, 18:34 -
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (31.07. godz. 16:00) 49:41
Unia Tarnów - Orzeł Łódź (01.08. godz. 14:00) 36:54
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno (01.08. godz. 14:00) 52:38
Aforti Start Gniezno - Arged Malesa Ostrów (02.08. godz. 18:00) 41:49
betard
Młody Senior
***


0
255 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
29-07-2021, 08:38 -
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 53:37
Unia Tarnów - Orzeł Łódź 40:50
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno 53:37
Aforti Start Gniezno - Arged Malesa Ostrów 42:48
Dewon666
DEWONIZER
**


0
82 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
30-07-2021, 09:15 -
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (31.07. godz. 16:00) 51:39
Unia Tarnów - Orzeł Łódź (01.08. godz. 14:00) 36:54
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno (01.08. godz. 14:00) 50:40
Aforti Start Gniezno - Arged Malesa Ostrów (02.08. godz. 18:00) 41:49
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
***


0
278 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
30-07-2021, 17:15 -
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50-40
Unia Tarnów - Orzeł Łódź 40-50
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno 50-40
Aforti Start Gniezno - Arged Malesa Ostrów 50-40
                                               Heart Sidney68  Heart
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
30-07-2021, 22:51 -
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50-40
[Obrazek: rqIIu1o.png]
X von Amor
Doświadczony Junior
**


0
158 posts 0 threads Dołączył: Mar 2021
31-07-2021, 09:09 -
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (31.07. godz. 16:00) 48:42
Unia Tarnów - Orzeł Łódź (01.08. godz. 14:00) 49:41
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno (01.08. godz. 14:00) 52:38
Aforti Start Gniezno - Arged Malesa Ostrów (02.08. godz. 18:00) 49:41


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości