Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - eWinner 1 Liga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


299 posts in this topic
Kony.
Doświadczony Junior
**


0
70 posts 5 threads Dołączył: Oct 2020
04-05-2021, 15:16 -
Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 52:38
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
04-05-2021, 15:59 -
Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
136 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
04-05-2021, 16:47 -
Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
***


0
279 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
10-05-2021, 01:41 -
ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów 50-40
                                               Heart Sidney68  Heart
RL9_Pat
Początkujący Junior
*


0
8 posts 1 threads Dołączył: Jan 2021
11-05-2021, 11:27 -
ROW Rybnik- Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
13-05-2021, 22:07 -
Wyniki typowania V kolejki

[Obrazek: W5.png]

Klasyfikacja po 5 kolejce

[Obrazek: T5.png]


Rozpoczynamy typowanie VI kolejki eWinner 1 Ligi Żużlowej

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Unia Tarnów - Arged Malesa Ostrów (15.05. godz. 16:00)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź (15.05. godz. 18:30)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik (16.05. godz. 13:00)
Aforti Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno (17.05. godz. 18:00)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2022, 00:15 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Pluskwa
Młody Senior
***


1
259 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
14-05-2021, 09:53 -
Unia Tarnów - Arged Malesa Ostrów (15.05. godz. 16:00) 47:43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź (15.05. godz. 18:30) 50:40
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik (16.05. godz. 13:00) 47:43
Aforti Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno (16.05. godz. 18:00) 47:43
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
***


0
279 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
14-05-2021, 11:17 -
Unia Tarnów - Arged Malesa Ostrów 50-40
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 40-50
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 50-40
Aforti Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno 50-40
                                               Heart Sidney68  Heart
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
14-05-2021, 12:23 -
Unia Tarnów - Arged Malesa Ostrów 49:41
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 51:39
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 50:40
Aforti Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno 50:40
kafar
Początkujący Junior
*


1
43 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
14-05-2021, 12:44 -
Unia Tarnów - Arged Malesa Ostrów 48:42
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 53:37
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 50:40
Aforti Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno 44:46


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości