Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - eWinner 1 Liga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


299 posts in this topic
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
16-05-2021, 00:14 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 47:43
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
18-05-2021, 05:16 -
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź 47:43
ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów 54:36
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Cobra
Banned


69 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
18-05-2021, 06:23 -
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź 39:51
ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów 54:36
Agata
Doświadczony Junior
**


0
90 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
18-05-2021, 08:30 -
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź 48:42
ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów 53:37
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
18-05-2021, 09:54 -
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź 49:41
kafar
Początkujący Junior
*


1
43 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
18-05-2021, 10:16 -
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź 50:40
gregory7372
Doświadczony Junior
**


0
103 posts 10 threads Dołączył: Oct 2020
18-05-2021, 11:22 -
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź 51:39
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
136 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
18-05-2021, 17:44 -
ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów 50:40
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
***


0
279 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
19-05-2021, 10:31 -
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź 40-50
ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów 50-40
                                               Heart Sidney68  Heart
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
19-05-2021, 20:00 -
Wyniki typowania VI kolejki

[Obrazek: W6.png]

Klasyfikacja po 6 kolejce

[Obrazek: T6.png]


Rozpoczynamy typowanie VII kolejki eWinner 1 Ligi Żużlowej

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Cellfast Wilki Krosno - Unia Tarnów (23.05. godz. 14:00)
ROW Rybnik - Aforti Start Gniezno (24.05. godz. 18:00)
Arged Malesa Ostrów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (24.05. godz. 20:15)
Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (25.05. godz. 20:15)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2022, 00:16 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości