Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - eWinner 1 Liga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


299 posts in this topic
kafar
Początkujący Junior
*


1
43 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
29-05-2021, 13:36 -
Unia Tarnów - Cellfast Wilki Krosno (29.05. godz. 16:00) 35-55
Aforti Start Gniezno - ROW Rybnik (29.05. godz. 18:30) 48-42
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź (30.05. godz. 14:00) 49-41
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa Ostrów (31.05. godz. 18:00) 50-40
Kony.
Doświadczony Junior
**


0
70 posts 5 threads Dołączył: Oct 2020
29-05-2021, 15:57 -
Unia Tarnów - Cellfast Wilki Krosno 43:47
Aforti Start Gniezno - ROW Rybnik 46:44
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź 48:42
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa Ostrów 51:39
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
29-05-2021, 22:42 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź 49:41
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa Ostrów 48:42
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
30-05-2021, 11:55 -
(29-05-2021, 15:57)Kony. napisał(a): Unia Tarnów - Cellfast Wilki Krosno 43:47

Mecz typowany po czasie - nie będzie liczony.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
02-06-2021, 18:12 -
Wyniki typowania VIII kolejki

[Obrazek: W8.png]

Klasyfikacja po 8 kolejce

[Obrazek: T8.png]


Rozpoczynamy typowanie IX kolejki eWinner 1 Ligi Żużlowej

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno (05.06. godz. 16:00)
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (05.06. godz. 18:30)
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (06.06. godz. 14:00)
Arged Malesa Ostrów - Unia Tarnów (07.06. godz. 18:00)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2022, 00:19 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Cobra
Banned


69 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
02-06-2021, 19:12 -
Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno 52:38
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:39
Arged Malesa Ostrów - Unia Tarnów 48:42
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
02-06-2021, 22:41 -
Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno 54:36
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50:40
Arged Malesa Ostrów - Unia Tarnów 53:37
kafar
Początkujący Junior
*


1
43 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
03-06-2021, 13:36 -
Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno 55:35
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 44:46
Arged Malesa Ostrów - Unia Tarnów 52:38
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
***


0
279 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
03-06-2021, 14:22 -
Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno 50-40
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50-40
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50-40
Arged Malesa Ostrów - Unia Tarnów 50-40
                                               Heart Sidney68  Heart
Agata
Doświadczony Junior
**


0
90 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
03-06-2021, 15:15 -
Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno 53:37
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 49:41
Arged Malesa Ostrów - Unia Tarnów 53:37


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości