Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - eWinner 1 Liga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


299 posts in this topic
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
136 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
11-06-2021, 15:00 -
ROW Rybnik - Unia Tarnów 57:33
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno 47:43
Orzeł Łódź - Arged Malesa Ostrów 49:41
Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 52:38
X von Amor
Doświadczony Junior
**


0
158 posts 0 threads Dołączył: Mar 2021
11-06-2021, 18:57 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno 42:48
Orzeł Łódź - Arged Malesa Ostrów 48:42
Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
13-06-2021, 00:10 -
Orzeł Łódź - Arged Malesa Ostrów 48:42
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 17:01 -
Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:39
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
17-06-2021, 20:49 -
Wyniki typowania IX kolejki

[Obrazek: W9.png]

Klasyfikacja po 9 kolejce

[Obrazek: T9.png]


Rozpoczynamy typowanie X kolejki eWinner 1 Ligi Żużlowej

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Unia Tarnów - ROW Rybnik (20.06. godz. 14:00)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno (20.06. godz. 14:00)
Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (20.06. godz. 16:30)
Arged Malesa Ostrów - Orzeł Łódź (20.06. godz. 19:15)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2022, 00:20 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Pluskwa
Młody Senior
***


1
259 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
17-06-2021, 21:12 -
Unia Tarnów - ROW Rybnik (20.06. godz. 14:00) 39:51
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno (20.06. godz. 14:00) 47:43
Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (20.06. godz. 16:30) 41:49
Arged Malesa Ostrów - Orzeł Łódź (20.06. godz. 19:15) 47:43
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
***


0
279 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
18-06-2021, 05:46 -
Unia Tarnów - ROW Rybnik 50-40
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 50-40
Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50-40
Arged Malesa Ostrów - Orzeł Łódź 40-50
                                               Heart Sidney68  Heart
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
18-06-2021, 07:29 -
Unia Tarnów - ROW Rybnik 40-50
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 49-41
Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50-40
Arged Malesa Ostrów - Orzeł Łódź 53-37
Dewon666
DEWONIZER
**


0
82 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
18-06-2021, 08:50 -
Unia Tarnów - ROW Rybnik 38:52
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 46:44
Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50-40
Arged Malesa Ostrów - Orzeł Łódź 43:47
Agata
Doświadczony Junior
**


0
90 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
18-06-2021, 09:12 -
Unia Tarnów - ROW Rybnik 37:53
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 48:42
Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 49-41
Arged Malesa Ostrów - Orzeł Łódź 48:42


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości