Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - eWinner 1 Liga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


299 posts in this topic
gregory7372
Doświadczony Junior
**


0
103 posts 10 threads Dołączył: Oct 2020
31-07-2021, 10:49 -
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46
Unia Tarnów - Orzeł Łódź 33:57
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno 52:38
Aforti Start Gniezno - Arged Malesa Ostrów 46:44
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
136 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
31-07-2021, 14:57 -
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
01-08-2021, 11:15 -
Unia Tarnów - Orzeł Łódź 42:48
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno 54:36
[Obrazek: rqIIu1o.png]
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
136 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
01-08-2021, 13:47 -
Aforti Start Gniezno - Arged Malesa Ostrów 47:43
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
02-08-2021, 13:21 -
Aforti Start Gniezno - Arged Malesa Ostrów 43:47
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
08-08-2021, 18:43 -
Wyniki typowania XIII kolejki

[Obrazek: W13.png]

Klasyfikacja po 13 kolejce

[Obrazek: T13.png]


Rozpoczynamy typowanie XIV kolejki eWinner 1 Ligi Żużlowej

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (15.08. godz. 16:00)
Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno (15.08. godz. 16:00)
Arged Malesa Ostrów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (15.08. godz. 18:30)
Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik (16.08. godz. 20:15)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2022, 00:33 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Pluskwa
Młody Senior
***


1
259 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
08-08-2021, 21:39 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (14.08. godz. 16:00) 53:37
Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno (15.08. godz. 16:00) 49:41
Arged Malesa Ostrów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (15.08. godz. 18:30) 43:47
Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik (16.08. godz. 20:15) 47:43
Dewon666
DEWONIZER
**


0
82 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
13-08-2021, 08:15 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (14.08. godz. 16:00) 51:39
Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno (15.08. godz. 16:00) 47:43
Arged Malesa Ostrów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (15.08. godz. 18:30) 44:46
Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik (16.08. godz. 20:15) 48:42
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
13-08-2021, 09:57 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 58:32
Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno 54:36
Arged Malesa Ostrów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 43:47
Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik 50:40
Agata
Doświadczony Junior
**


0
90 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
13-08-2021, 11:06 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 54:36
Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno 49:41
Arged Malesa Ostrów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 48:42
Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik 48:42


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości