Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - eWinner 1 Liga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


299 posts in this topic
Dewon666
DEWONIZER
**


0
82 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
24-09-2021, 10:02 -
Arged Malesa Ostrów - Cellfast Wilki Krosno 44:46
Roberto666
Moderator
*****


1
677 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
24-09-2021, 10:06 -
Arged Malesa Ostrów - Cellfast Wilki Krosno 49:41
[Obrazek: rqIIu1o.png]
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
136 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
25-09-2021, 12:28 -
Arged Malesa Ostrów - Cellfast Wilki Krosno 53:37
Roberto666
Moderator
*****


1
677 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
27-09-2021, 08:43 -
Wyniki typowania I kolejki finałowej

[Obrazek: W17.png]

Klasyfikacja po 17 kolejce

[Obrazek: T17.png]


Rozpoczynamy typowanie II kolejki finałowej eWinner 1 Ligi Żużlowej

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów (03.10. godz. 16:30)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2022, 00:37 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
GM_Kabat
Administrator
*******


5
840 posts 20 threads Dołączył: May 2020
27-09-2021, 10:39 -
Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów 52:38
Pluskwa
Młody Senior
***


1
259 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
27-09-2021, 11:55 -
Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów (03.10. godz. 16:30) 50:40
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
***


0
275 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
02-10-2021, 22:24 -
Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów 50-40
                                               Heart Sidney68  Heart
Roberto666
Moderator
*****


1
677 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
03-10-2021, 13:00 -
Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów 50-40
[Obrazek: rqIIu1o.png]
betard
Młody Senior
***


0
255 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
03-10-2021, 15:12 -
Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów 50-40
Roberto666
Moderator
*****


1
677 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
13-11-2022, 00:47 -
Wyniki typowania II kolejki finałowej

[Obrazek: W18.png]

Klasyfikacja końcowa

[Obrazek: T18.png]

WYNIKI KOŃCOWE

I miejsce:
R666 (KAWALERIA SZATANA, Black Horses Team, DIABLARNA) - 169 pkt

II miejsce:
GM_Kabat (SH Admins Team) - 168 pkt

III miejsce:
Sidney68 (SIDNEY - Orzeł - ŁÓDŹ, SIDNEY - Eagle - BOOT, DIABLARNA) - 166 pkt
[Obrazek: rqIIu1o.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości