Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - PGE Ekstraliga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


279 posts in this topic
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
136 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
01-08-2021, 13:46 -
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 48:42
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 40:50
Eltrox Włókniarz Częstochowa - eWinner Apator Toruń 53:37
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
01-08-2021, 14:18 -
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 40:50
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 40:50
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
02-08-2021, 13:28 -
Zmieniam typ
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 42:48
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
08-08-2021, 12:39 -
Eltrox Włókniarz Częstochowa - eWinner Apator Toruń 53:37
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
681 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
16-08-2021, 14:26 -
Wyniki typowania XIII kolejki

[Obrazek: W13.png]

Klasyfikacja po 13 kolejce

[Obrazek: T13.png]


Rozpoczynamy typowanie XIV kolejki PGE Ekstraligi

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Betard Sparta Wrocław - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra (20.08. godz. 18:00)
eWinner Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów (20.08. godz. 20:30)
Unia Leszno - Motor Lublin (22.08. godz. 16:30)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa (22.08. godz. 19:15)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2022, 14:13 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Pluskwa
Młody Senior
***


1
259 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
16-08-2021, 16:33 -
Betard Sparta Wrocław - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra (20.08. godz. 18:00) 54:36
eWinner Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów (20.08. godz. 20:30) 43:47
Unia Leszno - Motor Lublin (22.08. godz. 16:30) 47:43
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa (22.08. godz. 19:15) 47:43
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
***


0
279 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
16-08-2021, 18:49 -
Betard Sparta Wrocław - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 50-40
eWinner Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów 50-40
Unia Leszno - Motor Lublin 50-40
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 50-40
                                               Heart Sidney68  Heart
betard
Młody Senior
***


0
255 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
16-08-2021, 19:23 -
Betard Sparta Wrocław - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 62:28
eWinner Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów 51:39
Unia Leszno - Motor Lublin 48:42
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 41:49
Dewon666
DEWONIZER
**


0
82 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
17-08-2021, 09:33 -
Betard Sparta Wrocław - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 58:32
eWinner Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
Unia Leszno - Motor Lublin 47:43
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 38:52
Agata
Doświadczony Junior
**


0
90 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
18-08-2021, 20:28 -
Betard Sparta Wrocław - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 56:34
eWinner Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów 48:42
Unia Leszno - Motor Lublin 51:39
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 41:49


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości