Zaloguj się bądź zarejestruj
kapitan szefkapusta
Started by Kapusta


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
05-12-2020, 15:24 -
#1
Ja mam takie pytanie jezeli chodzi o opcje kapitana ..
jest nowy sezon  jest mnostwo nowych graczy  gdzie nowi gracze jada polowe sezonu i niestety albo opuszczaja klub albo sie nie loguja albo wogole nie sa na meczu ..albo maja gdzies to wogle wszytko xxxxx
co kapitan moze zrobic w tej sprawie
do graczy nie moge napisac o dolaczenie do klubow bo wprowadziliscie jakis dziwny regulamin ze w polowe sezonu zaden gracz nie moze zmienic ligi
bambiki dolaczaja do 3 lig jak sa nowi  czyli ja mam jechac polowe sezonu z botami bo regulamin powoduje tak ze niestety nie mozna poszukac zadnego zawodnika  do klubu .
czy to moja wina ze ludzie opuszczaja gre i cala druzyna ma sie meczyc i walczyc o utrzymanie ligi
i tak to ma wygladac co sezon bo zawsze ktos ma czas na zakonczenie gry




pozdrawiam misiaczki
bob33
Doświadczony Junior
**


0
67 posts 3 threads Dołączył: Nov 2020
05-12-2020, 22:11 -
#2
(05-12-2020, 15:24)Kapusta napisał(a): Ja mam takie pytanie jezeli chodzi o opcje kapitana ..
jest nowy sezon  jest mnostwo nowych graczy  gdzie nowi gracze jada polowe sezonu i niestety albo opuszczaja klub albo sie nie loguja albo wogole nie sa na meczu ..albo maja gdzies to wogle wszytko xxxxx
co kapitan moze zrobic w tej sprawie
do graczy nie moge napisac o dolaczenie do klubow bo wprowadziliscie jakis dziwny regulamin ze w polowe sezonu zaden gracz nie moze zmienic ligi
bambiki dolaczaja do 3 lig jak sa nowi  czyli ja mam jechac polowe sezonu z botami bo regulamin powoduje tak ze niestety nie mozna poszukac zadnego zawodnika  do klubu .
czy to moja wina ze ludzie opuszczaja gre i cala druzyna ma sie meczyc i walczyc o utrzymanie ligi
i tak to ma wygladac co sezon bo zawsze ktos ma czas na zakonczenie gry




pozdrawiam misiaczki

Dużo moim zdaniem rzeczy jest jest niedopracowanych przez admin na przykład zmiana nacji narodowej gdyby można było zmieniać co sezon nie było by tylu botów a tak na przykład BRĄZOWYM kasku niektórzy mają w rundach 3 botów a taki np Nelson KW MA W 2 I 3 rudzie po 12 i 13 botów i spokojnie może sobie jechać na klubowym sprzęcie przywożąc 14 albo 15 punktów i na ligę jest dobrze przygotowany sprzętowo dlatego gdyby można zmieniać narodowość na koniec sezonu przypuszczam że i turnieje wtedy by były bardziej wyrównane i sprawiedliwe.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2020, 22:19 przez bob33.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości