Zaloguj się bądź zarejestruj
MULTIKONTA - czyli temat na czasie
Started by Malina_a


Rate this topic
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


82 posts in this topic
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 18:54 -
#11
(18-12-2020, 18:45)bunge napisał(a):
(18-12-2020, 18:43)Graudenz napisał(a): Wydaje mi sie, że nie maja zadnych podstaw prawnych żeby robić sobie baze danych z kilkuset dowodów tozsamosci. Poza tym wszysscy juz konta maja zalożone.

skoro akceptujemy RODO to weryfikacja na podstawie dowodu i gramy

ale chodzi, że po prostu nie tyle , co nie chcą,  co nie mogą zbierać skanów dowodów, to nie jest bank czy inna instytucja żeby sobie dowody  zbierać, buki tez muszą miec na to zezwolenie.
Oczywiscie byloby to rozwiazanie problemu, ale nie jestem pewien czy tak po prostu można.
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 18:55 -
#12
Przestańcie tworzyć niepotrzebny SPAM pod wątkiem.
Malina_a
Doświadczony Junior
**


3
102 posts 10 threads Dołączył: Dec 2020
18-12-2020, 18:56 -
#13
(18-12-2020, 18:50)Graudenz napisał(a): Najlepiej jakby konta rodzinne zlikwidowac calkowicie. Zostawilbym aktualne konta rodzinne, ktora juz są i byly w SPS (np wiem ze gra jedno malzesntwo)  a tak co calkowicie bym z tego zrezygnowal. Żaden synek, brat, córcia , żona i pies sąsiada, z ktorym masz neta na pół....
Po prostu jedno konto na jedno gospodarstwo domowe i tyle

Problem w tym, że nie wyeliminuje to MULTIKONT, bo IP można w dziecinny sposób zmienić i każdy kto o tym wie, może to wykorzystać, a admini tak niestety je weryfikują.
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 18:58 -
#14
Dokladnie ja moge byc teraz zalogowany w bimbambale

W ameryce jezeli kto kolwiek sprawdzi twoje ip bo mu sie podoba i to wykorzutuje moze pujsc do sadu wiec trzeba na to tez uwazac.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2020, 19:02 przez Kapusta.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 19:10 -
#15
(18-12-2020, 18:56)Malina_a napisał(a):
(18-12-2020, 18:50)Graudenz napisał(a): Najlepiej jakby konta rodzinne zlikwidowac calkowicie. Zostawilbym aktualne konta rodzinne, ktora juz są i byly w SPS (np wiem ze gra jedno malzesntwo)  a tak co calkowicie bym z tego zrezygnowal. Żaden synek, brat, córcia , żona i pies sąsiada, z ktorym masz neta na pół....
Po prostu jedno konto na jedno gospodarstwo domowe i tyle

Problem w tym, że nie wyeliminuje to MULTIKONT, bo IP można w dziecinny sposób zmienić i każdy kto o tym wie, może to wykorzystać, a admini tak niestety je weryfikują.

no ale tego chyba nie przeskoczysz. To nie jest problem SH... taki problem jest we wszystkich grach przegladarkowych świata. Nie wiesz kto gra po drugiej stronie, a jeszcE jak potrafi zmieniac Ip to jest koniec tematu. Tak bylo w smanager, tak jest w bs i tak bedzie w SH. Skoro np taka potezna gra jak Hattrick nie potrafi tego ogarnac, to nie spodziewajcie sie tego po SH, ktore nie jest produktem globalnym, tylko jak ja to mowie "Stworzona PRZEZ pasjonatów, DLA pasjonatów" Smile 

Ja bym po prostu odpuscil ten temat, bo ciezko cos wskórać. Ewentualnie stworzył jakies narzędzie dla graczy, zeby sami wyłapywali jak lubią. 
Np jak jest porownywarka zawodnikow to teraz mozemy porownywac tylko SIEBIE z kimś. To zrobic zeby mozna bylo 2 nicki wpisac , dowolnych dwoch graczy i sprawdzac ich historie pojedynkow. Wiadomo Jak jeden  z drugim przegral 33/35 to by dawalo do myslenia. ale to tylko taki pomysl na szybko pod koniec pisania posta mi wpadł
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 20:53 -
#16
czy brat czy siostra czy wujek jezeli to jest rodzina to wiadomo ze kazdy bedzie sobie pomagal..
chyba mu nie zabronisz jechac pasywnie czy agresywnie jezeli nie liczysz sie w zawodach albo brakuje ci 10 pt do medalu .
bo rowniez mozna to zrobic po znajomosci i wcale nie muszisz miec konta rodzinnego.

jest dzial multikonta i po jest ten dzial ze rodziny moga korzystac z tego samego wifi to chyba normalne..
rozumiem cie malina ze niestesty nie zdobyles medalu bo ktos sobie pomogl ..
admini zrobili taki dziwny regulamin z narodowoscia ze niestety nikt jest nie zadowolony..
w polsce jest za duzo graczy w czechach czy niemcach jada boty w finale ..
zrobisz 3 nowe konta i odpalisz super agresywnie na liderow i masz wieksze szanse na zdobycie medalu.
niestety
ale nie przejmuj sie jak osoba odchodzi z druzyny i zostawa 12 osob na pol sezonu to administracja jest na to przygotowana ..
ale jak

ale jak juz ktos sobie pomaga w zawodach to niestety nie...
za co edmund ma dostac bana ..
wy nikogo nie banujcie bo moze sie skonczyc przemoca w rodzinie ..tylko sie zastanowcie co dalej
Malina_a
Doświadczony Junior
**


3
102 posts 10 threads Dołączył: Dec 2020
18-12-2020, 20:59 -
#17
(18-12-2020, 20:53)Kapusta napisał(a): czy brat czy siostra czy wujek jezeli to jest rodzina to wiadomo ze kazdy bedzie sobie pomagal..
chyba mu nie zabronisz jechac pasywnie czy agresywnie jezeli nie liczysz sie w zawodach albo brakuje ci 10 pt do medalu .
bo rowniez mozna to zrobic po znajomosci i wcale nie muszisz miec konta rodzinnego.

jest dzial  multikonta i po jest ten dzial ze rodziny moga korzystac z tego samego wifi to chyba normalne..
rozumiem cie malina ze niestesty nie zdobyles medalu bo ktos sobie pomogl ..
admini zrobili taki dziwny regulamin z narodowoscia ze niestety nikt jest nie zadowolony..
w polsce jest za duzo graczy w czechach czy niemcach jada boty w finale ..
zrobisz 3 nowe konta i odpalisz super agresywnie na liderow i masz wieksze szanse na zdobycie medalu.
niestety
ale nie przejmuj sie jak osoba odchodzi z druzyny i zostawa 12 osob na pol sezonu to administracja jest na to przygotowana ..
ale jak

ale jak juz ktos sobie pomaga w zawodach to niestety nie...
za co edmund ma dostac bana ..
wy nikogo nie banujcie bo moze sie skonczyc przemoca w rodzinie ..tylko sie zastanowcie co dalej

No tak, wedle Twojej logiki to może i ja namówie dziś syna do gry w SH Smile proszę Cię, ośmieszasz się tylko.
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 21:01 -
#18
osmieszasz to sie ty ...
to wylumacz mi po co admini zrobili dzial multikonta ( konta rodzinne)
Malina_a
Doświadczony Junior
**


3
102 posts 10 threads Dołączył: Dec 2020
18-12-2020, 21:02 -
#19
(18-12-2020, 21:01)Kapusta napisał(a): osmieszasz to sie ty ...
to wylumacz mi po co admini zrobili dzial multikonta ( konta rodzinne)

Nie rozmawiam z Tobą, bo trollujesz tu każdy dział.
Retrac
Doświadczony Junior
**


0
52 posts 4 threads Dołączył: Nov 2020
18-12-2020, 21:03 -
#20
Ja już zakładam 5 kont niemieckich dla rodziny (to przypadek, że akurat też "jestem" Niemcem). To nic, że będę miał do nich dostęp. To nic, że każde z nich pojedzie SA na Sobka i Graudenza. To nic, że każde z nich będzie mi się podkładać. To nic że przez to stracą one szanse na medal, DPS czy GPC - wszak rodzinie trzeba pomagać.....czyż nie Kapusta? I wtedy wszyscy będą szczęśliwi, ja, rodzina, Kapusta i może jeszcze ktoś...

hej hej fair play

p.s. jak już ktoś chciał mieć rodzinę to przecież mógł w innych narodowościach zakładać konta i przynajmniej w IMK i IMKJ nie byłoby problemu
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2020, 21:05 przez Retrac.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości