Zaloguj się bądź zarejestruj
MULTIKONTA - czyli temat na czasie
Started by Malina_a


Rate this topic
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


82 posts in this topic
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 21:05 -
#21
trolujesz to ty placzku...
nawet nie wiesz co odpowiedzec albo co za sugerowac cwaniaczku .

jezeli administracja pozwala miec konta rodzinne to mozna miec i ty sie tu nie pucuj dobra...

a jezeli amdinistracja pozwala na to ze konta rodzinne moga jechac w tej samej narodowosci no to co ja ci poradze,,
i nie szczekaj tak bo ci kaganiec zaloze..
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2020, 21:06 przez Kapusta.
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 21:07 -
#22
Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Powinieneś to sobie wbić do główki Kapusta Smile
Retrac
Doświadczony Junior
**


0
52 posts 4 threads Dołączył: Nov 2020
18-12-2020, 21:07 -
#23
cytuję faq (to samo jest w regulaminie):
Multikonta - ZABRONIONE. Złamanie tych postanowień karane będzie wyrzuceniem z gry wszystkich kont.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2020, 21:08 przez Retrac.
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 21:13 -
#24
bunge przestan mnie oceniac . i nie rob mi syfu na profilu to ze dantes mnie ocenil i dla mi plusika nie ma nic powiazane ja z nim.. wiec .
kazdy user ktory jest zbanowany albo odchodzi i usuwa konta bedzie u mnie szanowany
szczegolnie ci co znam i ci co graja od samego poczatku karriery jak ja.
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 21:14 -
#25
Człowiek bez zasad pisze o zasadach Big Grin

Dla mnie ktoś może nawet grać w coś od urodzenia. Jeżeli natomiast oszukuje to jest zwykłym śmieci** Smile

Jakie to usprawiedliwienie, że ktoś długo gra?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2020, 21:18 przez monti.
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 21:16 -
#26
ty monti tak samo .. .. poczekaj bunge jak pojedzimey razem zawody bedziesz lizal bande..
dantes205
Doświadczony Junior
**


2
92 posts 9 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 21:37 -
#27
Dobry wieczór. Przeczytałem chyba wszystkie zarzuty dot. mnie i postaram się wyjaśnić, jak to wygląda z mojego punktu widzenia, bo Administratorzy nie garną się, żeby wyjaśnić sprawę.. EdmundD, to mój syn, o czym pisałem kilku osobom w grze (Malina wkleiłeś wycinek mojej rozmowy z bunge na messengerze, w tekscie, że znam hasło do konta Edmunda chodziło mi o to, że kontroluje co mój syn robi, gdzie się loguje, itp. np. wszystko co ogląda na Youtube, przychodzi mi na maila, niestety ale takie czasy) . Nie ingerowałem w jego konto, prowadził je samodzielnie, ale pomagaliśmy sobie w niektórych zawodach, tak jak ja pomagałem innym zawodnikom w zawodach ustawiając pasyw albo agresyw (tutaj może kilku graczy to potwierdzi, jeśli to przeczytają). Ktoś napisał, że Edmund Dantes łączy się w całość, więc dobrze to rozkminił, „Hrabia MC”, to moja ulubiona książka, mój syn ma na imię Edmund (kilka osób może uważać, że go tym imieniem skrzywdziłem, ale on nie ma z tym problemu). Konto usunąłem, tylko z tego powodu, że Administracja niezareagowała na moje zgłoszenie dot. obraźliwych treści pod moim adresem. Na koniec dodam, że przejrzałem messengera od syna i widzę, że te osoby, które tutaj krzyczą „łapać złodzieja” też mają wiele na sumieniu. Niektórzy z nich przejeli konta po starszym bracie w SpSie, mieli też multikonta w SpSie i dogadywali się w SH w IMK jaką taktykę wybrać na przeciwnika, kiedy jeden z nich nie miał już szans być w pierwszej trójce (jeśli Admini będą zainteresowani, to służę screenami). Jeśli chcecie zbanować konto Edmunda, to nikt płakał nie będzie, dzisiejsza młodzież woli Fortnite i CS’a. Pozdrawiam i zyczę zdrowych i Wesołych świąt.
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 21:41 -
#28
Skoro masz dowody (screeny) chętnie się każdy zawodnik z nimi zapozna a nie znowu zamiatanie problemów pod dywan !!!

Dawaj tutaj dowody

(18-12-2020, 21:37)dantes205 napisał(a): Dobry wieczór. Przeczytałem chyba wszystkie zarzuty dot. mnie i postaram się wyjaśnić, jak to wygląda z mojego punktu widzenia, bo Administratorzy nie garną się, żeby wyjaśnić sprawę.. EdmundD, to mój syn, o czym pisałem kilku osobom w grze (Malina wkleiłeś wycinek mojej rozmowy z bunge na messengerze, w tekscie, że znam hasło do konta Edmunda chodziło mi o to, że kontroluje co mój syn robi, gdzie się loguje, itp. np. wszystko co ogląda na Youtube, przychodzi mi na maila, niestety ale takie czasy) . Nie ingerowałem w jego konto, prowadził je samodzielnie, ale pomagaliśmy sobie w niektórych zawodach, tak jak ja pomagałem innym zawodnikom w zawodach ustawiając pasyw albo agresyw (tutaj może kilku graczy to potwierdzi, jeśli to przeczytają). Ktoś napisał, że Edmund Dantes łączy się w całość, więc dobrze to rozkminił, „Hrabia MC”, to moja ulubiona książka, mój syn ma na imię Edmund (kilka osób może uważać, że go tym imieniem skrzywdziłem, ale on nie ma z tym problemu). Konto usunąłem, tylko z tego powodu, że Administracja niezareagowała na moje zgłoszenie dot. obraźliwych treści pod moim adresem. Na koniec dodam, że przejrzałem messengera od syna i widzę, że te osoby, które tutaj krzyczą „łapać złodzieja” też mają wiele na sumieniu. Niektórzy z nich przejeli konta po starszym bracie w SpSie, mieli też multikonta w SpSie i dogadywali się w SH w  IMK jaką taktykę wybrać na przeciwnika, kiedy jeden z nich nie miał już szans być w pierwszej trójce (jeśli Admini będą zainteresowani, to służę screenami). Jeśli chcecie zbanować konto Edmunda, to nikt płakał nie będzie, dzisiejsza młodzież woli Fortnite i CS’a. Pozdrawiam i zyczę zdrowych i Wesołych świąt.
dziwne, że pisałem do EDmunDa i nawet nie raczył odpisać a tu nagle odpisuje niby tym co tutaj nagle raczyli ujawnić prawdę DANTS EDMUND czy jak tam masz nick albo i jeszcze wiele wiele innych podaj dowody Big Grin 
Bo ja załączam screena że Edmund nawet nie raczył odp nic
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2020, 21:45 przez bunge.


Załączone pliki Miniatury
   
Malina_a
Doświadczony Junior
**


3
102 posts 10 threads Dołączył: Dec 2020
18-12-2020, 21:47 -
#29
(18-12-2020, 21:37)dantes205 napisał(a): Konto usunąłem, tylko z tego powodu, że Administracja niezareagowała na moje zgłoszenie dot. obraźliwych treści pod moim adresem. 

A to ciekawe, bo ja tam żadnych obraźliwych zwrotów nie widziałem.

Dla mnie to, że usunąłeś konto to tylko potwierdzenie na to, że oszukiwałeś. Nie kupuje Twojej historyjki.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2020, 21:49 przez Malina_a.
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 21:49 -
#30
Konto usunąłeś Edmundzie Dantesie bo miałeś „pełne gacie”, że wszystko wyjdzie na jaw. Zachowałeś się najpierw jak oszust, a potem jak tchórz Smile mieliśmy konto „EdmundD” w drużynie oraz dodaliśmy Cię do grupki. Zawsze, gdy zawody miałeś na koncie dantes to z EdmunDem nigdy nie było kontaktu. Gdy chłopaki pisali z Tobą na messengerze, a my w tym czasie mieliśmy mecz. To pisałeś nam, że masz problemy z messengerem, że wyskakuje jakiś błąd. No niestety nie da się pisać z dwóch kont na raz Big Grin Piszesz, że przejrzałeś drugie fake konto na mess? Dobrze, że o tym wspomniałeś! Bardzo prosimy o Twoje wielkie dowody i screeny. Bo szczerze powiem, że na grupowej konwersacji prawie w ogóle się nie udzielałeś, a kapitanowi na priv nie odpisałeś do dziś Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2020, 21:50 przez monti.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości