Zaloguj się bądź zarejestruj
Gracz usunięty jest w składzie i punktuje cz2
Started by bunge


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
28-12-2020, 19:33 -
#1
Witam,

Zakładam nowy wątek bo GM KABAT zamknął poprzedni nie wyjaśniając NIC !
link tutaj do zamkniętego https://speedwayhero.com/forum/showthread.php?tid=243
KABAT to że napiszesz coś drukowanymi nie znaczy, że jest to sensowne i logiczne.
Po drugie problem nie został rozwiązany a Ty zamykasz wątek - chłopaku ochłoń lub może zrzeknij się funkcji ADMINA skoro Cię to przerasta !!!
Po trzecie czy TY to co tutaj wypisujesz piszesz sam z przekonania i dbania o dobro uczciwych graczy powtórzę jak Ty to robisz UCZCIWYCH GRACZY !!!! Bo wydaje się że te odpowiedzi pisze czasem jakiś 5-cio latek (nie ośmieszając 5 latków Big Grin )
Tak bo tak, nie bo nie i zamykam bo nic to nie wnosi (uciekanie od problemu)

Teraz konkret bo w ostatnim poście zanim zamknąłeś wątek napisałeś że nic nie będzie cofane itd stąd moje pytanie ( i myślę, że większości graczy) skoro zawodnik jest zbanowany i WY to badacie i wyjdzie, że jednak oszukiwał co w przypadku gdy właśnie taki zawodnik reprezentuje zespół A walczący z zespołem B o awans lub o spadek ? Przejdziemy do porządku dziennego jakby nic się nie stało ? Szczerze jeśli ja będę miał taką sytuację, że któryś z moich zespołów będzie walczył przykładowo o awans i będę jechał z zespołem C, w którym będzie startował oszust i zdobędzie 10pkt które to dadzą zespołowi C awans KOŃCZĘ GRĘ MIMO WYKUPIONEGO VIPA NA ROK. TAK DOBRZE CZYTASZ GM KABAT I INNI KOŃCZĘ GRĘ !!!!!!! BO TO SĄ JAKIEŚ JAJA 

Najłatwiej zamknąć niewygodny wątek jak nie ma się argumentów ! Myślę jednak, że forum jest właśnie po to aby się komunikować zgłaszać błędy, usprawnienia i wyciągać wnioski, naprawiać błędy ELIMINOWAĆ OSZUSTÓW ! NIE ZAMYKAJ WĄTKÓW WEDŁUG SWOJEGO WIDZI MI SIĘ !!!
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
136 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
28-12-2020, 19:52 -
#2
No i chyba wszystko w temacie napisane ale admini dalej swoje.

PS. Tak na marginesie Polacy wyjeba... z TCS a Niemcy skaczą dalej. Podobna prawie sytuacja do tej z gry jeden niby ma koronę i szefo robi co chce Smile tak tylko pisze dla rozluźnienia atmosfery Smile
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
28-12-2020, 21:00 -
#3
Z tym zamykaniem wątków to przesada. Forum stworzone dla graczy, aby udzielali się w dyskusji, a niektórzy dostają % ostrzeżeń za „spam”. To gdzie mamy wszyscy pisać? Jak ktoś o czymś pisze na shoutboxie to piszecie, aby zakładać wątki w odpowiednich działach. Jeżeli już taki wątek powstaje i toczy się dyskusja to wbija Kabat i zamyka wątki albo stwierdza, że gadka jest nie na temat.
Adamsky73
Doświadczony Junior
**


0
68 posts 10 threads Dołączył: Oct 2020
29-12-2020, 00:13 -
#4
Zasady każdego forum są jasne i są tylko dwie:
pnkt 1 - admin, moderator ma zawsze rację
pnkt 2 - jeśli nie mają racji to patrz pnkt 1
Na poważnie.
Takie ważne kwestie powinny być omawiane bezpośrednio przez Arka (@Kabat - bez urazy), i to on wg mnie mógłby się w tym temacie wypowiedzieć. Multi nie ogarniemy - nie ma narzędzi, a żeby dać komuś ban-a to trzeba mieć twarde dowody.
Administracja zapędziła się trochę w kozi róg z tym blokowaniem i szczerze im nie zazdroszczę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości