Zaloguj się bądź zarejestruj
Ankieta: Która opcja podziału zawodów DPŚ/DPŚJ jest najlepsza?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wszystkie zawody o tej samej porze np. 19
31.11%
14 31.11%
Podział zawodów na 2 godziny np. 18 i 20
28.89%
13 28.89%
Każde zawody o innej godzinie np. 18, 19, 20 i 21
40.00%
18 40.00%
Razem 45 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Godziny DPŚ/DPŚJ
Started by GM_Kabat


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
GM_Kabat
Administrator
*******


5
860 posts 21 threads Dołączył: May 2020
15-02-2021, 22:52 -
#1
Widząc popularność DPŚ postanowiliśmy zapytać Was - graczy jaki podział zawodów byłby dla Was najlepszy, biorąc pod uwagę możliwość kibicowania.
Chodzi szczególnie o zawody 1/4 i w mniejszym stopniu 1/2.
Prosimy o zaznaczenie wybranej opcji w ankiecie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2021, 22:56 przez GM_Kabat.
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
16-02-2021, 00:59 -
#2
Czy to dobry pomysł żeby godziny były różne hmmmm nie wiem czy może dochodzić do roszad kto z kim w ewentualnej kolejnej rundzie, ale to tylko mój negatywny stosunek do różnych godzin. Plusem może być ranga i jazda każdego na maxa aniżeli kalkulowanie.

Pytanie jeszcze czy serwery wytrzymają
GM_Kabat
Administrator
*******


5
860 posts 21 threads Dołączył: May 2020
16-02-2021, 08:22 -
#3
Serwery wytrzymają, bo już teraz mieliśmy wszystkie ćwierćfinały o tej samej godzinie. Ale chodzi też o inne względy. Właśnie potencjalne kombinowanie - czy w ogóle ma sens? Z drugiej strony kwestia "kibicowania". Ciężej 4 turnieje na raz ogarnąć i to też gdzieś się w dyskusjach przewijało... Dlatego chcemy poznać Wasze zdanie, która opcja byłaby optymalna.
fadrian
Początkujący Junior
*


0
43 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
16-02-2021, 23:27 -
#4
Muliło strasznie!!! Serwery nie wytrzymały. Czy macie nowe serwery, że te już wytrzymają?
tutaj kopiuję innego GM po kilku wpisach, że gra strasznie muliła:
2021-01-25 21:04:15 GM_Radek: Już wiemy ze nastepne DPS rozłozymy godzinowo

(16-02-2021, 00:59)bunge napisał(a): Czy to dobry pomysł żeby godziny były różne hmmmm nie wiem czy może dochodzić do roszad kto z kim w ewentualnej kolejnej rundzie, ale to tylko mój negatywny stosunek do różnych godzin. Plusem może być ranga i jazda każdego na maxa aniżeli kalkulowanie.

Pytanie jeszcze czy serwery wytrzymają

każdy jedzie na maxa, nie ma kalkulacji, za mało czasu między biegami.

a w trakcie zawodów pisałeś:
[Obrazek: warning.png] 2021-01-25 21:02:54 bunge: Witam za dużo tego powinno być każda ćwiartka z godz opóźnieniem nie wiadomo co patrzeć [Obrazek: new1.png]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2021, 23:34 przez fadrian.
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
17-02-2021, 00:00 -
#5
FADRIAN wiem co pisałem podczas tamtych zawodów, ale tak jak napisałem wyżej ( o ile przeczytałeś uważnie i ze zrozumieniem mimo wszystko wyjaśnię dobitniej Wink )
1. Nie ma gwarancji, że nie będzie kalkulowania (tego nigdy się nie dowiemy raczej)
2. Jeśli serwery nie zostały zmienione to na pewno będzie zwiecha ( co każdy który był na DPŚ w tym sezonie widział jak muliło strasznie) więc lepiej rozłożyć na kilka godzin lub przynajmniej 2 ćwierćfinały o tej samej porze.
3. Dla kibicowania o czym wspomniał już Kabat na pewno lepsze jest rozłożenie a nie skakanie między zawodami

Mam nadzieję, że już zrozumiałeś co miałem na myśli Big Grin

(16-02-2021, 08:22)GM_Kabat napisał(a): Serwery wytrzymają, bo już teraz mieliśmy wszystkie ćwierćfinały o tej samej godzinie. Ale chodzi też o inne względy. Właśnie potencjalne kombinowanie - czy w ogóle ma sens? Z drugiej strony kwestia "kibicowania". Ciężej 4 turnieje na raz ogarnąć i to też gdzieś się w dyskusjach przewijało... Dlatego chcemy poznać Wasze zdanie, która opcja byłaby optymalna.

właśnie nie wytrzymały co było opisane live podczas zawodów przez GM-ów Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2021, 00:00 przez bunge.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
17-02-2021, 09:03 -
#6
Ajjj zaznaczylem, że 4 różne godziny, ale nie wpadlem na to, że faktycznie moga byc kalkulacje zeby wejsc z drugiego itp
Fadrian jesteś pewien, ze nie bedzie kalkulacji? za malo czasu? Miedzy biegami 2 min tez mialo byc za malo czasu, ale gracze tutaj nieraz sie wspinali sie na wyżyny tężyzny umyslowej i tak czy siak jadą bajke. Mysle, ze kalkulacje jak najbardziej bedą. 5 osób nie musi kalkulowac, wystarczy jedna w teamie co odjedzie swoj bieg i ma 10-15 min spokoju.

Dlatego swój glos przerzucam z C na B. Jezeli ankieta na koncu bedzie na styku, to prosze przerzucic moj decydujący glos Tongue

Moze po prostu zamiast 18 i 20 dac 18i19 lub19 i 20 tak zeby po zawodach nastepowaly nastepne i ludzie na grze zostali. Żeby to szło w ciągu, że jedne zawody konczą się 18:50 i 19 startuja kolejne.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2021, 09:07 przez Graudenz.
GM_Kabat
Administrator
*******


5
860 posts 21 threads Dołączył: May 2020
17-02-2021, 09:09 -
#7
Graudenz - rozumiem argumentację, ale wytłumacz jeszcze co w takim wypadku zmieni przeniesienie z C do B? Zgodnie z Twoim wpisem jeśli ktoś będzie chciał kombinować, to w dalszym ciągu taką możliwość będą miały drużyny jadące w ćwiartkach 3 i 4, bo do półfinałów są brane zespoły po 1 z każdej 1/4.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
17-02-2021, 15:26 -
#8
Wieeeem Smile czasami pierw napisze, a później przemyśle dokładnie Big Grin Mimo wszystko zmniejsza to szansę kombinowania o 50 % Smile
ale chyba nie ma wyjścia z tej sytuacji, jest albo, albo:
ALBO wszyscy ćwierćfinały jadą o tej samej godzinie ( w sumie tak jak jest wszędzie, w piłce, w koszu, czy to mundial czy Liga mistrzów, zawsze ostatnia kolejke wszyscy grają o tej samej godzinie, żeby ustawek nie było )
ALBO rozbijamy to na 2/4 godziny i nie zwracamy uwagi, na to, że ktos bedzie chciał sobie wejść z drugiego. Ich sprawa, albo sie uda albo sie ostro przeliczą Smile

jednak pierwszy DPŚ pokazał, że był taki styk do ostatnich biegów, ze tylko głupi by kombinował jak wejść z drugiego Big Grin

Czyli mimo wszystko odpowiedź B (mamy w nosie i ignorujemy to, że ktoś tam bedzie celował sobie w 2 msc, a rozbijamy to na dwie godziny, żeby wiecej osób mogło obejrzeć wiecej zawodów) Z zachowaniem tego, że dwa kolejne z ćwierćfinałów nastepują po zakończeniu dwóch pierwszych. jak jestes tylko widzem, to spokojnie obejrzysz 2 zawody na raz. Nie wymaga to siedzenia 4h przed kompem i co ogodzine ogladania jednych zawodów.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2021, 15:41 przez Graudenz.
_Dżi_
Redaktor
*


0
15 posts 5 threads Dołączył: Jan 2021
17-02-2021, 15:57 -
#9
Jak dla mnie lepsza opcja to wszystkie o tej samej godzinie, żeby nie było kalkulacji. Dla oglądających jest to jednak trudniejsze bo są 4 turnieje na raz. Niech zadecyduje ankieta Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości