Zaloguj się bądź zarejestruj
Błędne informacje o Kraju/Lidze po przejściu z profilu zawodnika
Started by Forg1v


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Forg1v
Doświadczony Junior
**


2
69 posts 8 threads Dołączył: Oct 2020
05-01-2021, 23:44 -
#1
Wyniesione z innego tematu problem.

W moim przypadku opisana instrukcja powoduje reprodukcję problemu: "Wchodzę z lewego menu w tabelę ligi polskiej, a w comboboxach mam wartości "Liga Szwedzka" "Elitserien" -> z listy rozwijanej przechodzę na ligę angielską - teraz wartości się zgadzają "Liga Angielska" "Premiership" -> klikam teraz z menu po lewej tabelę ligi szwedzkiej, wartości pozostały te same, czyli "Liga angielska", "Premiership". Przechodzenie z lewego menu nie propaguje zmiany na listy rozwijane."
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
24-02-2021, 12:01 -
#2
Już kiedyś było to opisywane i nie doczekało się realizacji, ale chyba pora powrócić do tematu.
Wchodząc z profilu zawodnika (swojego albo czyjegoś) na LIGĘ, w której jeździ widzimy często błędną informację na temat kraju ligowego i poziomu rozgrywek, np.:
- wchodząc ze swojego profilu na ligę polską 3.6 mam tabelę tej ligi, ale nad nią pojawiło mi się "Liga szwedzka" oraz "Elitserien"

Utrudnia to przełączanie do innych lig, bo teraz chcąc zobaczyć Ekstraligę muszę przełączyć na ligę polską (pojawia się Ekstraliga w nagłówku, ale tabela nadal 3.6), zmienić ligę na dowolną inną i ponownie wrócić do Ekstraligi. Co najmniej 3 kliknięcia zamiast jednego. Niby niewiele, ale strasznie to upierdliwe.
Forg1v
Doświadczony Junior
**


2
69 posts 8 threads Dołączył: Oct 2020
24-02-2021, 15:18 -
#3
Potwierdzam, to jest dokładnie ten temat, który założyłem: https://www.speedwayhero.com/forum/showt...hp?tid=267

Kabat możesz jakoś scalić te tematy, ew. usunąć tamten, żeby nie robić śmietnika?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2021, 15:19 przez Forg1v.
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
24-02-2021, 15:32 -
#4
Fajnie, że znalazłeś.
Wątki połączone - temat do analizy i naprawienia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości