Zaloguj się bądź zarejestruj
Nagrody, trofea
Started by bunge


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
23-03-2021, 20:03 -
#11
oczywiście, że można ba nawet trzeba, ale na jakiej podstawie TY lub któryś z adminów decyduje o priorytecie ? Według mnie może być priorytetem to co zgłaszam, a dla Ciebie jak widać jest to znikome.

Dlatego jak napisałem wyżej wszystko wprowadzajcie na bieżąco by później nie odeszło to w niepamięć (o wizualizacji pisałem jeszcze w sps nowa wersja gry i ciągle słaby priorytet a ja napiszę ileż można patrzeć na jadące kaski mega to słabe to tylko przykład)
GM_Arek
Administrator
*******


2
153 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
24-03-2021, 12:13 -
#12
na podstawie tego co uważamy, że jest ważne. Dla ciebie to mogą być np wizulaki - czyli "wodotrysk" gry, a dla nas np ważniejsze jest zagadnienie migracji zarobkowej, bo to rzutuje na całokształt gry. a jaki wpływ na całokształt gry mają np wizualki, oprócz "fajności"? odpowiedz sobie sam Wink
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
24-03-2021, 23:13 -
#13
migrację zarobkową można było ustalać zanim gra ruszy przecież to oczywista oczywistość Wink nie ma co się licytować tak jak powtarzam po raz kolejny wprowadzajcie na bieżąco usprawnienia, a przykład wizualizacji nie jest chyba trudno to zmienić z jeżdżącego kasku na sylwetkę zawodnika. Dodam tylko, że o wizualizacji wspominałem jeszcze w SPSie więc nie do końca jest tak jak piszesz z tym ważniejszym priorytetem ;P


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości