Zaloguj się bądź zarejestruj
BK SK
Started by monti


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


28 posts in this topic
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
17-03-2021, 20:02 -
#1
Pierwsza sprawa. 

W nacji Niemieckiej ktoś ma puste konto : https://www.speedwayhero.com/profil-55014
Z którego zalogował się przed końcówką lutego, aby brało udział w losowaniu BK i SK w tej nacji (warunkiem jest konto które się logowało w ciągu 30dni). W tej sytuacji wskoczył im 17-ty zawodnik. 

W takiej sytuacji jadą 3 rundy eliminacyjne z BOTami, które można objechać na klubowym i sporo zarobić. Czy to jest w porządku do innych nacji? Patrząc w historię tego konta można zauważyć, iż służyło również do losowania BK i SK w 1 sezonie. Czy da się skorygować to, aby nacja jechała normalnie 6 rund finałowych? 

Druga sprawa. Niedawno ktoś założył kilka kont w nacji Francuskiej, aby pozbawić nas 6 rund finałowych. 
Dowodem na to jest chociażby to, że te konta powstały w ciągu kilkunastu minut. Na ten moment są zablokowane, a nie zbanowane.

EDIT: konta zostały zbanowane.
Pytanie: Czy miały powiązanie z jakimś konkretnym kontem?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2021, 20:06 przez monti.
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
17-03-2021, 20:37 -
#2
walek z tym kontem jest jak huj ..
dobrze ktos sobie wykombinowal Smile
Sobek
Początkujący Junior
*


3
24 posts 0 threads Dołączył: Oct 2020
18-03-2021, 07:25 -
#3
Monti Ty tak serio? Żeby u Was wałek z 4 kontami nie został przyuważony to byście właśnie tak jeździli jak piszesz wyżej. Baaa nawet bys słowem sie nie odezwał w tej kwestii. Widać jesteś bardzo w temacie tych 4 kont ciekawe dlaczego. A ten cały Ferro to by trzeba sprawdzić logowania. Widać ze swego czasu zmienial kluby systematycznie haha. Widać że czasem sie loguje kwestia sprawdzenia logów. Zupełnie inna sytuacja jak z 4 kontami z Francji założonymi i juz więcej nawet online nie były. Czysty walek i ktos powinien za to beknąć.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
18-03-2021, 09:10 -
#4
Zastanawiajace jest to, ze widzisz jakies konto Niemieckie, ktore nawet nie wiesz, czy 26.02 wszedl jednorazowo, czy po prostu ostatni raz, ale 4 francuskich kont zalozonych w piec minut nie widzialeś i cicho siedziałes. Smile

W ogóle jestes taka parówą, że to sie w glowie nie mieści, to Wy na Francji zrobiliscie gruby wałek, a teraz sobie tą sytuacją w Niemców swoja gębe wycierasz i sugerujesz, ze to u Nas poszedl wałek. Brak słów na Twoje zagrywki. Jakk Ferro stal sie 17 zawodnikiem? Przeciez konto założone kilka dni po starcie gry, a nie jak U Was , 4 konta, w 5 minut , 3 dni przed losowaniem. Ostatnie zalożone konto zostalo 15 lutego w Niemczech więc próbuj dalej Smile
Ja juz nie bede wskazywał palcem, kto w tym sezonie ma problem na podium stanac i nie po drodze z adminami, wiec w wyniku frustracji zalozyl 4 konta i jako pierwszy posterunkowy forum, sam nie zauwazyl walka u Siebie w nacji Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2021, 09:36 przez Graudenz.
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
18-03-2021, 09:40 -
#5
Nie będę wchodził na temat czy jesteś parówą czy nie jesteś. Z kontem Niemieckim nic zastanawiającego, bo sam wszystkich zachęciłeś do sprawdzenia Waszej nacji - pisząc o jakimś patencie u nas na BK.
Zastanawiający może być fakt, że również wiedziałeś Graudenz, że coś takiego jest i nawet nie wspomniałeś o czymś takim przed losowaniem. Jeżeli weszła opcja, że w losowaniu biorą konta z logiem do 30 dni to chyba jasne, że każdy sobie przed losowaniem wyszukuje graczy po danej nacji i sprawdza ilu się łapie. Wtedy właśnie odszukaliśmy się tych kont.

(18-03-2021, 09:10)Graudenz napisał(a): Zastanawiajace jest to, ze widzisz jakies konto Niemieckie, ktore nawet nie wiesz, czy 26.02 wszedl jednorazowo, czy po prostu ostatni raz,  ale 4 francuskich kont zalozonych w piec minut nie widzialeś i cicho siedziałes. Smile

No przecież widziałem. Dlatego wiem, że miały status „zablokowanych” idąc dalej...skoro miały taki status to wiadomym jest, że administracja coś robi, bo inaczej byłyby „skasowane” 

Co do Waszego konta Niemieckiego: 

     

Służyło Wam tylko do SK i BK. Co Ty chcesz udowodnić? Big Grin 1 sezon same BK i SK, nagle loguje się przed następnym losowaniem i również bierze udział w BK i SK hahahaha
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2021, 09:45 przez monti.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
18-03-2021, 09:45 -
#6
Oczywiscie , ze wspomnialem, ale na priw adminom. Nie musze tak jak Ty calego, niepotwierdzonego szamba na forum od razu wrzucać.
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
18-03-2021, 09:48 -
#7
(18-03-2021, 09:10)Graudenz napisał(a): Ostatnie zalożone konto zostalo 15 lutego w Niemczech więc próbuj dalej Smile

No to tym bardziej na rękę bo dzięki temu jeszcze nocniej była pewna przebitka do grupy 32 zawodników. Zanim czasami napiszesz to pomyśl Big Grin  To nowe konto z 15 lutego w czymś koliduje? Bo nie rozumiem haha

Przestań Graudenz bawić się w Detektywa Monka.
Takiego typu rzeczy załatwia się na forum właśnie, a nie zamiata pod dywan.
Rozumiem, że masz ból dupy o to, że Bazi i Fracha mają spadki skilla oraz zbitą formę i personel. Jesteś zwolennikiem załatwiania spraw po cichu. Natomiast ja uważam, że gracze powinni wiedzieć co w trawie piszczy
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2021, 09:51 przez monti.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
18-03-2021, 09:53 -
#8
Co mam przemyslec? Idioto? ja nie klamie, wiec nie gubie sie w tym co pisze. Karinka gra i sie loguje codziennie od zalozenia konta, dlaczego szukasz ch** do d** na sile?

Tak, tak obróc wszystko tersz na mnie i Niemcy. Rozrzutniku obornika. Nie pozdrawiam i dostajesz ignora na forum, tak zebym nigdy nie musial Cie tu juz nigdy widzieć.
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
18-03-2021, 09:54 -
#9
(18-03-2021, 09:10)Graudenz napisał(a):  jako pierwszy posterunkowy forum, sam nie zauwazyl walka u Siebie w nacji Smile

Napisałem Ci wyżej. Przed każdym losowaniem zawodów indy zawsze patrzymy sobie na listę graczy w danej nacji, czy coś się zmieniło. Konta miały status „zablokowane” więc było coś sprawdzane. Dlatego nie zakładałem wtedy wątka. Skoro teraz tych kont nie ma to chce wiedzieć, czy jakieś powiązanie było z innym kontem. Logiczne?

(18-03-2021, 09:53)Graudenz napisał(a): Co mam przemyslec? Idioto? ja nie klamie, wiec nie gubie sie w tym co pisze. Karinka gra i sie loguje codziennie od zalozenia konta, dlaczego szukasz ch** do d** na sile?

Zasługujesz swoim poziomem na duży % ostrzeżenia Smile przerwa od pisania wyszłaby Ci na dobre
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2021, 09:55 przez monti.
Sobek
Początkujący Junior
*


3
24 posts 0 threads Dołączył: Oct 2020
18-03-2021, 10:06 -
#10
Monti strażnik SpeedwayHero Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości