Zaloguj się bądź zarejestruj
Turnieje treningowe
Started by Adis.


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Adis.
Były dział promocyjny :D
*


0
26 posts 7 threads Dołączył: Oct 2020
20-05-2021, 14:07 -
#1
Tak sobie myślałem co można by było zrobić, by gra była bardziej elastyczna. Teraz jeździmy tylko turnieje przydzielone z automatu, nie mamy wpływu ani na obsadę, ani na chociażby tor. I wpadłem na pomysł, by zrobić czteroosobowe turnieje indywidualne, które można by było organizować co pięć minut. Organizator mógłby stworzyć takowy turniej na każdym torze, który jest jego domowym w dowolnej lidze. Pogoda byłaby losowa, stała na czas całego turnieju, trwającego sześć biegów. W tym czasie każdy z czterech zawodników odjechałby pięć wyścigów. Mam wątpliwości czy sprzęt możliwy do użycia powinien być tym z garażu, czy pozwolić zawodnikowi jechać na dowolnym sprzęcie, bez zużycia.
Sam udział byłby dla chętnych, bez benefitów, po prostu dla funu Smile Co o tym myślicie?
arkadio86
Doświadczony Junior
**


0
115 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
20-05-2021, 14:37 -
#2
Jestem za

Co do sprzętu nie wiem czy nie dac np sprzęt tylko klubowy badz jak w barazach normalny beż zużycia
Nick :  arkadio
A nie jakis podrabianiec Smile
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
136 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
20-05-2021, 18:15 -
#3
Wy tak na poważnie? Naprawdę brakuje wam jazdy? Przecież w trakcie sezonu praktycznie codziennie coś jest więc nie wiem kiedy chcecie organizować takie turnieje.
Adis.
Były dział promocyjny :D
*


0
26 posts 7 threads Dołączył: Oct 2020
20-05-2021, 19:46 -
#4
Turnieje jechałby kto chce. Smile Organizować by można było w zasadzie cały czas, terminarz nie ma zbytnio nic do tego Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości