Zaloguj się bądź zarejestruj
Brak kasy za kontrakt
Started by Lutas


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


14 posts in this topic
GM_Arek
Administrator
*******


2
153 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
23-05-2021, 20:24 -
#11
(23-05-2021, 20:00)bunge napisał(a): Jeśli znalazł klub po czwartku (ustalonego przez Was terminu) to co nie należy się kasa za kontrakt ? Dlaczego niby nie ?

odp masz powyżej.
A jeśli pytasz o powód powstania kwoty i czasu jego przyznawania, odp jest prosta: kij i marchewka na graczy, którzy celowo nie wybierali klubów przed zrzutem botów, by dopiero po wygenerowaniu terminarzy wybierać kluby w niskich ligach w celu "farmienia" kasy - unikając tym samym wrzucenia do wyższej ligi w czasie zrzutu botów

Ps: data przyznawania kasy była cały czas widoczna w Kalendarzu
Ps2: Faq został uzupełniony o brakujące informacje
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2021, 20:25 przez GM_Arek.
Lutas
Początkujący Junior
*


0
12 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
24-05-2021, 09:07 -
#12
Nie no żałosne są Wasze tłumaczenia. Ja mam się pytać czy wolno? Od tego jest FAQ. Jak nie ma napisane ze nie można to znaczy ze można. Po moim poście dopisaliście info do FAQ i zadowoleni. Dla.Was każdy gracz to oszust? Czekałem ile się da licząc ze zwolni się miejsce w 1 lidze a w ostateczności skończyłem na drugiej.
ZROZUMCIE ZE NIE KAZDY GRACZ TO OSZUST!!!! Żądam wypłacenie należnych pieniędzy za podpisanie kontraktu!
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
24-05-2021, 10:59 -
#13
Końcówka sezonu jest od tego, aby się dogadać z jakąś nową ekipą. Okno transferowe jest po to, aby wykonać jakieś ruchy transferowe. Myślałeś, że zwolni się miejsce w 1 lidze po okienku? Serio? Haha
Jak już się powołujesz na FAQ - to powinieneś wiedzieć, że odejście z klubu po okresie „ochronnym” i okienku transferowym, oznacza brak możliwości dołączenia do nowego klubu w tymże kraju do końca sezonu.

Skoro nie było miejsca w 1 lidze podczas okienka to nie byłoby miejsca również po - nikt raczej by sobie nie strzelił w kolano, aby nie jeździć w tej lidze cały sezon
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2021, 11:00 przez monti.
Lutas
Początkujący Junior
*


0
12 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
24-05-2021, 11:16 -
#14
Monti Ty mi życia nie układaj. To ja decyduje kiedy przejdę do klubu a można to zrobić nie tylko w okienku transferowym. Jeśli gracz podpisze kontrakt a odejdzie w trakcie sezonu to musi oddać cześć kasy wiec tak samo powinno być jak gracz dołączy w trakcie sezonu to dostanie pomniejszoną kwotę. A ja zrobiłem to jeszcze przed pierwszą kolejką.
GM_Kuba
Administrator
*******


1
260 posts 0 threads Dołączył: May 2020
27-05-2021, 18:52 -
#15
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości