Zaloguj się bądź zarejestruj
nowy silnik (było "zebatki")
Started by Kapusta


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


283 posts in this topic
GM_Kabat
Administrator
*******


5
860 posts 21 threads Dołączył: May 2020
14-06-2021, 16:32 -
"w dupę sobie wsadź kalkulator"
"napisał jakieś liczby i myśli, że debile uwierzą"

To dwa mniej więcej dokładne, na szybko z głowy przywołane, cytaty z wypowiedzi przeciwników silnika (myślę że ich autorzy doskonale swoją twórczość rozpoznają). Mogę poszukać więcej, ale chyba nie trzeba. Przedstawiłem wyliczenia, które niektórzy zrozumieli (i chyba są też tacy, którzy z nich wnioski wyciągnęli) ale przecież "krzykacze" (nikogo tutaj nie chcę obrażać, ale jasno określić grupę o której piszę) i tak wiedzą lepiej... wygrywali, a teraz nie wygrywają, a wszystko przez głupiego Kabata liczącego w Excelu i losowość pogodową. Naprawdę trudno się czasem do tak merytorycznych argumentów odnieść inaczej niż kpiną.
arkadio86
Doświadczony Junior
**


0
115 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 16:33 -
(14-06-2021, 15:53)bob33 napisał(a): Malina Kabatowi przyznaję rację co do tonu wypowiedzi bo i gracze nie przebierają w słowach a tak wogóle co do silnika to zdania są podzielone nawet niech będzie pół na pól to i tak trzeba znależć takie rozwiązanie żeby obie strony były zadowolone a nie żeby to poszło tylko w jedną stronę.

Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodziłSmile
Nick :  arkadio
A nie jakis podrabianiec Smile
GM_Kabat
Administrator
*******


5
860 posts 21 threads Dołączył: May 2020
14-06-2021, 16:36 -
@_RD9_
Możliwe, że coś skorygujemy, ale nie ma na razie żadnych ustaleń więc nie będę wnikał w szczegóły i proszę byście nie snuli domysłów co i jak się zmieni zanim oficjalnie nie poinformujemy. Analizujemy, dyskutujemy... tak, liczymy w Excelu, Tongue i zobaczymy jakie wnioski wyciągniemy. Może zmienimy coś nie w kolejnym ale w następnym sezonie... ale to na razie wszystko tylko dywagacje.
Malina_a
Doświadczony Junior
**


3
102 posts 10 threads Dołączył: Dec 2020
14-06-2021, 16:54 -
Jestem bardzo ciekawy, co powiedzieliby Ci, którzy nazywają dziś grupę graczy mających odwagę mówić otwarcie co myśli o funkcjonowaniu gry "płaczkami", kiedy za parę sezonów, tzw. top, układ itp. ponownie byłby topem. Kto wtedy byłby nazywany "płaczkiem".  Zmienili silnik i trudno, uważam że jest on strasznie bezsensowny i zniszczył coś co funkcjonowało całkiem dobrze. Ale jest jedna grupa graczy, która w tym momencie ucierpiała na zmianach i nie mają oni z tego tytułu żadnej rekompensaty, żadnej propozycji, czy alternatyw. Wyniki ekstraligowe tak naprawde mówią o obecnej sytuacji wszystko. Mój zespół lideruje, ale nie jesteśmy w stanie cieszyć się grą w pełni, mając świadomość od czego to tak naprawdę zależy. Sezon trwa w przybliżeniu 3-4 mies. Kto będzie poświęcał swój czas wiedząc, że został w tyle? Niedługo nie będzie z kim grać, bo wszyscy wartościowi gracze odejdą, a zostaną tylko Ci którzy zgadzają się na wszytko co im się narzuci.  Wiem, że zaraz pojawią się komentarze o tym że odeszło tylko 2-3 graczy. To dokładnie taka sama sytuacja jak z tymi 10 niezadowolonymi ze zmian Wink
Asteck666
Początkujący Junior
*


0
27 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 17:12 -
(14-06-2021, 12:41)Amund napisał(a):
(14-06-2021, 08:10)GM_Kabat napisał(a): @BAGROMAX - no właśnie nie... stąd cały problem, mogłeś mieć wysokie pogodowe, mogłeś mieć rozłożone po równo, a i tak g... jechałeś w porównaniu z torowcami 3x14. Uwidaczniało się to coraz bardziej i widać było jak wszyscy idą w jedynym słusznym kierunku. Zmiany musiały zajść i zaszły.

Moja wypowiedź przed ostatnią kolejką w PL:

Jak się nie zachmurzy, to spodziewam się wygranej, jak będą chmury, to będzie ciężko.

Na słońcu - 23:13
Na chmurach: 19:35

Ja od Astecka szprycy nawet nie powąchałem, chociaż na chmurę nie mam licho. W zeszłym sezonie nie miałem 3x14, ale w każdych warunkach dałem radę jechać, raz lepiej raz gorzej, ale się dało. Odwracając, kto ma teraz 3x14 w pogodzie "to i tak g..." z nim ujadę. I to jest wg was ok? To już nie jest strategia wygrywająca? Więc wsadź sobie swój kalkulator w ... Kabat, bo zepsuliście tę grę.

@Amund
Ale co? Mam zmienić specjalizację, czy nie trenować, żeby na normalnej w chmurach przegrywać?
W tamtym sezonie przegraliśmy z Wami do 33 i do 34 i nie płakaliśmy że nie było chmur.
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Gdybyśmy trafiali z pogodą w tamtym sezonie, to większe baty byś dostał.
Nie chce mi się już szukać linków, wejdź na nasz mecz, tam wrzuciłem link z 1 kolejki poprzedniego sezonu u złotych medalistów, nawierzchnia i pogoda ta sama co wczoraj u Was.
Wychodzi na to że zmiany nastąpiły już przed drugim sezonem  Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2021, 17:13 przez Asteck666.
Amund
Początkujący Junior
*


3
34 posts 5 threads Dołączył: Nov 2020
14-06-2021, 20:17 -
Nie Asteck, chodzi o to, że w sobotę rano napisałem, jak mecz będzie wyglądał
Asteck666
Początkujący Junior
*


0
27 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 20:35 -
(14-06-2021, 20:17)Amund napisał(a): Nie Asteck, chodzi o to, że w sobotę rano napisałem, jak mecz będzie wyglądał

Ale tu akurat zły przykład podałeś, uważam że silnik gry nie miał wpływu na przebieg tego meczu, podobnie by to wyglądało na obydwu silnikach.
Przemo78
Adept Szkółki


0
4 posts 0 threads Dołączył: Feb 2021
14-06-2021, 23:01 -
czas na debiut pora wypowiedzieć się na forum. Prawda jest taka że ukaraliście graczy tych którzy potrafili rozgryź silnik gry. Zrobiliście to w chamski sposób Popieram tu wszystkich przedmówców którzy mają o to pretensję i wcale się im  nie dziwię że niektórym puszczają nerwy bo poświęcili swój cenny czas po to żeby być najlepszym a wy zrobiliście to w chamski sposób. Kabat mówisz że widzisz wielu torowców którzy sobie radzą podaj konkret bo ja nie znam żadnego a druga sprawa  to że ktoś się nie wypowiada na forum to nie oznacza że jest zadowolony. A zresztą czytając wasze odpowiedzi do graczy i wasze podejście to już nikomu tu nie chce się pisać i żebyście się nie zdziwili że na koniec sezonu odejdzie stąd wielu dobrych graczy i już wtedy będzie za późno na wasze decyzje 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2021, 23:04 przez Przemo78.
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 23:05 -
Napisane w punkt nic dodać Wink
Amund
Początkujący Junior
*


3
34 posts 5 threads Dołączył: Nov 2020
14-06-2021, 23:52 -
(14-06-2021, 16:32)GM_Kabat napisał(a): "w dupę sobie wsadź kalkulator"
"napisał jakieś liczby i myśli, że debile uwierzą"

To dwa mniej więcej dokładne, na szybko z głowy przywołane, cytaty z wypowiedzi przeciwników silnika (myślę że ich autorzy doskonale swoją twórczość rozpoznają). Mogę poszukać więcej, ale chyba nie trzeba. Przedstawiłem wyliczenia, które niektórzy zrozumieli (i chyba są też tacy, którzy z nich wnioski wyciągnęli) ale przecież "krzykacze" (nikogo tutaj nie chcę obrażać, ale jasno określić grupę o której piszę) i tak wiedzą lepiej... wygrywali, a teraz nie wygrywają, a wszystko przez głupiego Kabata liczącego w Excelu i losowość pogodową. Naprawdę trudno się czasem do tak merytorycznych argumentów odnieść inaczej niż kpiną.

Nie zamierzam kopać się koniem, bo ta wypowiedź jest najlepszym przykładem, że macie gdzieś graczy i traktujecie nas jak półgłówków. Doskonale zrozumiałem te wyliczenia i potrafię z nich wyciągnąć wnioski, w przeciwieństwie do ciebie, bo zamiast odnieść się do całej wypowiedzi, wyciągnąłeś z niej pół zdania. A wynikało z niej tyle, że gra stała się nudna, a nie o to, że ktoś wygrywał, a teraz nie wygrywa. Nie wygrywałem przez 15 sezonów SPS i grałem dalej, tu po ostatnich zmianach też miałem zamiar się dostosować do nowego silnika, ale chyba nie ma sensu.

Jeszcze jedno, pamiętam jak na forum SPS pisałeś do Arka przy okazji jakiejś zmiany chyba, że powinien zacząć grać, bo nie rozumie graczy. Krótka pamięć co?

Teraz możesz napisać, że jestem płaczek, zabrałeś mi lizaka i jestem tylko 1 z 10 narzekających.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości