Zaloguj się bądź zarejestruj
nowy silnik (było "zebatki")
Started by Kapusta


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


283 posts in this topic
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
18-06-2021, 13:33 -
(18-06-2021, 00:24)Asteck666 napisał(a): Graudenz, ale po co naginasz fakty skoro chcesz coś udowodnić ?
Jeśli jest patola w silniku, to udowodniłbyś pisząc prawdę, a tak 2 razy pokręciłeś i ze sobą i z Frachą.
Nawet stwierdzenie, że żaden Słoweniec nie może go ugryźć jest sporym nadużyciem Big Grin :
w IMK zajmuje 15 msc z 1 punktem
w IMKJ zajmuje 14 msc z 2 punktami
WTF ? Tongue

nie  naginam zadnych faktow. faktycznie w drugiej  czesci zawodow jechalem na klubowym, ale nawet jakbym dal tuning to bym nikogo nie wyprzedzil w 4 i 5 serii . w dwoch pierwszych seriach gdzie kombinowalem z taktyka nic nie ugralem. Wiec nie ma znaczenia czy na 4 i 5 serie mialem 17 czy 20 TJ, tak czy siak soczyste 0 pkt.

Co do Frachy to oczywiscie chodzilo o slonce, sprawdz ile przegral biegow. a pokrecilem , ze podalem jego S bez tuningu CZYLI nagiecie prawdy to fakt, ze mial S 7-8 , a nie s5 , ale uspokajam Cie, rowniez w jego przypadku  nie mialo to znaczenia, odejmujac mu te 2-3 za tuning z S5 i tak by wszystkie te biegi u Smokersow wygral. Dlatego nie czepiajmy sie 2-3 torowych , bo obecnie tuning wg. mnie daje tyle co roznica miedzy pasywem, a neutralem, mooooze agresją.

Jeszcze jedno (nie do Ciebie Asteczku Tongue ) Zauwazylem, ze najwiecej płaczą Ci, ktorym o dziwo idzie dobrze druzynowo czyli mozna wnioskowac, ze AZ TAK ich te zmiany nie zmiotły…
RD9 lider eligi z Apatorem, lider Premiership
bunge lider Premiership
malina lider z Apatorem w Polsce
moja osoba; po ostatniej niedzieli mamy sie niezle, lider Premiership
i kilku innych, ktorzy pisza tu posty , a maja sie niezle z druzynami. To po co to piszemy, skoro wygrywamy mecz za meczem? a no po to; zeby bylo rowno i sprawiedliwie dla wszystkich. Nikt nie patrzy na czubek wlasnego nosa.
A Dlaczego nie ma ani jednego posta w stylu „wiecie co, sezon temu nie istnialem, a teraz nie schodze z trójek i kompletów. uwazam, ze zmiany sa za mocne”
HĘ?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2021, 14:03 przez Graudenz.
Kony.
Doświadczony Junior
**


0
70 posts 5 threads Dołączył: Oct 2020
18-06-2021, 16:12 -
A co My mamy napisac i jak narzekać ? , Husaria sezon temu nie zaznała przegranej ,fakt 1 liga Smile. Obecnie ta zmiana dotkneła nas maksymalnie , widać to po wynikach , że nie jestesmy w stanie nawet powalczyć o przyzwoity wynik , praktycznie cała drużyna jest przestawiona na stary silnik i jeszcze dlugie kilometry bo sie dopasować do nowego . Szczerzę nie wiem czy dotrwaja do konca sezonu , bo zniechcecenie i ryzygnacja jest dosc widoczna juz...
Ja osobiscie jadę totalna padaczke zarówno w PL jak i w SE , staty i srednia o ponad juz polowe nizsza, obecna forma to 2-3 liga przy dobrych wiatrach .

Pozdro 4all
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
18-06-2021, 19:06 -
(18-06-2021, 13:33)Graudenz napisał(a):
(18-06-2021, 00:24)Asteck666 napisał(a): Graudenz, ale po co naginasz fakty skoro chcesz coś udowodnić ?
Jeśli jest patola w silniku, to udowodniłbyś pisząc prawdę, a tak 2 razy pokręciłeś i ze sobą i z Frachą.
Nawet stwierdzenie, że żaden Słoweniec nie może go ugryźć jest sporym nadużyciem Big Grin :
w IMK zajmuje 15 msc z 1 punktem
w IMKJ zajmuje 14 msc z 2 punktami
WTF ? Tongue

nie  naginam zadnych faktow. faktycznie w drugiej  czesci zawodow jechalem na klubowym, ale nawet jakbym dal tuning to bym nikogo nie wyprzedzil w 4 i 5 serii . w dwoch pierwszych seriach gdzie kombinowalem z taktyka nic nie ugralem. Wiec nie ma znaczenia czy na 4 i 5 serie mialem 17 czy 20 TJ, tak czy siak soczyste 0 pkt.

Co do Frachy to oczywiscie chodzilo o slonce, sprawdz ile przegral biegow. a pokrecilem , ze podalem jego S bez tuningu CZYLI nagiecie prawdy to fakt, ze mial S 7-8 , a nie s5 , ale uspokajam Cie, rowniez w jego przypadku  nie mialo to znaczenia, odejmujac mu te 2-3 za tuning  z S5 i tak by wszystkie te biegi u Smokersow wygral. Dlatego nie czepiajmy sie 2-3 torowych , bo obecnie tuning wg. mnie daje tyle co roznica miedzy pasywem, a neutralem, mooooze agresją.

Jeszcze jedno (nie do Ciebie Asteczku Tongue ) Zauwazylem, ze najwiecej płaczą Ci, ktorym o dziwo idzie dobrze druzynowo czyli mozna wnioskowac, ze AZ TAK ich te zmiany nie zmiotły…
RD9  lider eligi z Apatorem, lider Premiership
bunge lider Premiership
malina lider z Apatorem w Polsce
moja osoba; po ostatniej  niedzieli mamy sie niezle, lider Premiership
i kilku innych, ktorzy pisza tu posty , a maja sie niezle z druzynami.  To po co to piszemy, skoro wygrywamy mecz za meczem? a no po to; zeby bylo rowno i sprawiedliwie dla wszystkich. Nikt nie patrzy na czubek wlasnego  nosa.
A Dlaczego nie ma ani jednego posta w stylu „wiecie co, sezon temu nie istnialem, a teraz nie schodze z trójek i kompletów. uwazam, ze zmiany sa za mocne” 
HĘ?

"Grau" zapomniałeś napisać bunge lider z Oszukać Przeznaczenie co prawda w 1 lidze, ale jeszcze do najbliższej niedzieli lider Big Grin
Asteck666
Początkujący Junior
*


0
27 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
18-06-2021, 22:28 -
(18-06-2021, 13:33)Graudenz napisał(a):
(18-06-2021, 00:24)Asteck666 napisał(a): Graudenz, ale po co naginasz fakty skoro chcesz coś udowodnić ?
Jeśli jest patola w silniku, to udowodniłbyś pisząc prawdę, a tak 2 razy pokręciłeś i ze sobą i z Frachą.
Nawet stwierdzenie, że żaden Słoweniec nie może go ugryźć jest sporym nadużyciem Big Grin :
w IMK zajmuje 15 msc z 1 punktem
w IMKJ zajmuje 14 msc z 2 punktami
WTF ? Tongue

nie  naginam zadnych faktow. faktycznie w drugiej  czesci zawodow jechalem na klubowym, ale nawet jakbym dal tuning to bym nikogo nie wyprzedzil w 4 i 5 serii . w dwoch pierwszych seriach gdzie kombinowalem z taktyka nic nie ugralem. Wiec nie ma znaczenia czy na 4 i 5 serie mialem 17 czy 20 TJ, tak czy siak soczyste 0 pkt.

Co do Frachy to oczywiscie chodzilo o slonce, sprawdz ile przegral biegow. a pokrecilem , ze podalem jego S bez tuningu CZYLI nagiecie prawdy to fakt, ze mial S 7-8 , a nie s5 , ale uspokajam Cie, rowniez w jego przypadku  nie mialo to znaczenia, odejmujac mu te 2-3 za tuning  z S5 i tak by wszystkie te biegi u Smokersow wygral. Dlatego nie czepiajmy sie 2-3 torowych , bo obecnie tuning wg. mnie daje tyle co roznica miedzy pasywem, a neutralem, mooooze agresją.

Jeszcze jedno (nie do Ciebie Asteczku Tongue ) Zauwazylem, ze najwiecej płaczą Ci, ktorym o dziwo idzie dobrze druzynowo czyli mozna wnioskowac, ze AZ TAK ich te zmiany nie zmiotły…
RD9  lider eligi z Apatorem, lider Premiership
bunge lider Premiership
malina lider z Apatorem w Polsce
moja osoba; po ostatniej  niedzieli mamy sie niezle, lider Premiership
i kilku innych, ktorzy pisza tu posty , a maja sie niezle z druzynami.  To po co to piszemy, skoro wygrywamy mecz za meczem? a no po to; zeby bylo rowno i sprawiedliwie dla wszystkich. Nikt nie patrzy na czubek wlasnego  nosa.
A Dlaczego nie ma ani jednego posta w stylu „wiecie co, sezon temu nie istnialem, a teraz nie schodze z trójek i kompletów. uwazam, ze zmiany sa za mocne” 
HĘ?

Grau, płaczą Ci, którzy poszli skrajnie w torowe. Natomiast jest kilkuset? graczy (nie wiem ilu jest wszystkich "żywych), którzy jednak nie płaczą.
Zmiany były nieuniknione (z jakim skutkiem nie mnie oceniać, albo jest za wcześnie na oceny) i dobrze o tym wiesz.
Poza tym przez 18 sezonów SpSa, były bodajże 3 duże zmiany? I baaaaardzo wielu graczy dostało po dupie i "ta grupa tu" nie płakała, bo im pasowały?
Oceny pewnie przyjdą w trakcie sezonu i pewnie admini obserwują co się dzieje, prosta sprawa.
A Ci którzy ich wyzywają teraz i grozą odejściem - już powinni odejść i stworzyć swoje super nieomylne gry. No ale co? Nie mają jaj ani umiejętności, za to są chojrakami w necie... wiadomo jaka jest druga cześć "staropolskiego przysłowia" Wink
pj007
Początkujący Junior
*


0
31 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
19-06-2021, 12:16 -
Asteck i tutaj sie nie zgodzę z twoim zdaniem.

Ten kto miał odejść już odszedł, reszta osób niezdecydowanych obserwuje cz dalej będzie loteriada czy gra wróci na swoje tory.

Dla przypomnienia w ciągu 2 sezonów z SH odeszli doświadczeni w SPS z mojej byłej drużyny: Liverpool, Kwachuzg czy Mały. Każdy z nich sponsorował grę.

Dla przypomnienia speedway jest sportem niszowym, tak samo dotyczy to gier.

Będąc twórcą gry miałbyś w .... zdanie graczy, którzy grają od wielu sezonów i są żywą reklamą jak i sponsorami. Dla swojej wizji ?

To bardzo ryzykowane i prawdopodobnie kosztowne w dłuższym okresie czasu.

Zadać trzeba sobie pytanie dla kogo ta gra jest skierowana ?

Jeśli dla fantayków żużla, którzy uwielbiają bawić się sprzętem, dobieraniem taktyki . To ta gra na tym etapie nie jest dla nich. Dlaczego: wyżej opisane. Gra cechuje się dużą loteryjnością a to nie utrzyma doświadczonych graczy. Dlaczego? j.w.

Ok to to może inna grupa graczy: niedzielni gracze. Ok dla takich to będzie fajnie rozwiązanie na 2-3 sezony i zmienić na inną grę, dlaczego ? Mniej więcej tyle trzeba czasu aby gra się przejadła i nie oferująca profitów związanych poznaniem gry.

Lecimy dalej jak tych zawodników znaleźć skoro gra jest na .... windows. Sorry aby gra była dla niedzielnych graczy musi być na androida a ta w sumie nie jest.

No to bilansując skoro gra nie jest dla fanatyków żużla, i ze względu na ograniczenia techniczne ma problemy by dotrzeć do niedzielnych graczy to dla kogo jest ?

To będzie widać po cyfrach dla kogo jest po ilości wykupionych VIPACH. Wiem że Arek chciał stworzyć grę która miała plany by być poważną grą o speedway ale chyba na którymś skrzyżowaniu posłuchał nie tych rad co powinien.

Do dnia dzisiejszego nie ma ankiety, która by mogła pokazać czy zmiany poszły w dobrym czy w złym kierunku. Dlaczego ? Łatwo odpowiedzieć. Bo mało jest niedzielnych graczy a jeszcze mniej których te zmiany by interesowały.

ASteck a wracając do graczy by odeszli , to jeśli gra będzie szła w tym kierunku to tak się stanie. Nie hurtowo ale systematycznie będzie odpływ graczy którzy kreują tą grę i pomagają ją utrzymać.
Asteck666
Początkujący Junior
*


0
27 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
19-06-2021, 15:01 -
PJ każdy ma swoje zdanie.

Po pierwsze, to nie sądzę aby ta gra była źródłem utrzymania któregokolwiek z adminów. Z tym sponsoringiem to troszkę przesada Smile

Po drugie wierzę, że admini nie siedzą i nic nie robią, zmiany pokazują że robią, zapewne również analizują i wyciągną wnioski po dłuższym czasie niż 3 mecze czy w dobrą stronę poszli, czy w złą i w razie potrzeby będą starali się dalej modyfikować. Zapewniam Cię, że nigdy WSZYSTKICH nie zadowolą.

Po trzecie, gra nie jest również dla krzyczącej garstki graczy. To w jaki sposób się wypowiadają na temat gry, na temat adminów od wielu sezonów, jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Rynsztok.

W grupie tej, są gracze, którzy oszukiwali, a więc okradali z zabawy zdecydowaną większość pozostałych graczy.

Podsumowując ostatnie jakieś 8 sezonów:
1% może 2% graczy poniża, obraża, miesza z gównem twórców jak i sam produkt.
W między czasie oszukuje, "okradając" pozostałych graczy
Domagają się niejako aby gra była tylko dla nich
Od tylu sezonów "straszą" że odchodzą. Przecież mają podobno konkurencyjny, nieskazitelny produkt, bez błędów i tylko dla nich Smile
No jestem na NIE Tongue

Wyobraź sobie , że prowadzisz firmę 21 lat (tu sezonów) i 2 % Twoich klientów od 8 lat Cię okrada, wyzywa, poniża i wymaga, a raczej nakazuje Ci jak ma wyglądać Twój produkt strasząc że nie będą Twoimi klientami Smile
BAGROMAX
Początkujący Junior
*


2
46 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
19-06-2021, 16:58 -
Popieram @Asteck666 , kto zarobi na 40 zł za 6 miesięcy VIP, druga sprawa doświadczeni gracze , marudzacy gracze , też jestem doświadczony , jak i moja grupka kolegów z gry od początku Spa, SH , ale pomimo tylu zmianom nigdy nie marudził , oczywiście że były kwestie własnego zdania lub pomysłów , ale .... kto chce odejść niech odejdzie , przestanie pisać o tym , jest to tylko gra , zmiany dotknęły nie tylko jak piszesz VIP gwiazdy ale zamiast ryczeć tak lepiej zlapcie się za jaja a zróbcie tak aby się spasować z czasem, nikt nikogo nie zmusza do gry ,

Może nie mam tyle medali na koncie ale wolę być średniakiem a cieszyć się z gry a analizować z drużyną niż siedziec z kalkulatorem lub jeszcze lepiej informatykiem , programista który rozpisze mi wszystko na papierze a jeszcze ustali taktykę na 5 biegów. Wtedy ta gra robi się nudna jak z punktu A do B . Dlatego wszystkie płaczki z gry zrobili analizy ,wykresy , jeden cel wygranej ale zapomnieli o zabawie i odskoczni od reality , błędy robi każdy i wiem były,są i będą ale jak ktoś jest taki modrala niech zrobi grę sam od siebie która zadowoli minimalnie 70,% graczy ???
Przestańcie marudzić a jak nie tak wiecie jak skasować konto ,
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2021, 17:08 przez BAGROMAX.
pj007
Początkujący Junior
*


0
31 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
19-06-2021, 17:38 -
Czytając bagro m.in. twoja wypowiedź ma się wrażenie że jest ból dupy w stosunku do osób które analizują więcej niż inni.
Ja nie analizuje aż tak mocno i jakoś nie czuje się gorszy od osób które analizują mocniej, konkretniej. Brawo dla nich że im się chce. Dla nich powinen być szacun a nie krytyka.

Gram w hatricka od dłuższego czasu i tam ten który analizuje i jest systematyczny odnosi sukces. Tam przypadek jest mocno ograniczony. W zdecydowanej większości wygrywają analitycy. Jak ktoś chce Plug and Play to włącza strzalanke lub wyścigówkę i bawi się.

Co ty chcesz bagro analizować po tych zmianach? Bo ja nie wiem. Masz odpowiednio wysoki skill pogodowy i jakiś tam torowy i koniec analizy. Chciałbym zobaczyć jak analizujesz sytuację gdzie masz najgorsza dla siebie pogodę i jak tu urwać punkt. To powiem ci na ten czas nie masz szans by urwać punkt Smile.

Resztę opisałem wiele postów wyżej.

Ps.
Astec, owszem z gry się nie utrzymują. Ale czy chętni są do ponoszenia kosztów utrzymania gry w przypadku spadku dochodów.

Jakby koszta nie były ważne to VIP by nie podrożał a do tego wersja bez vipa byłaby grywalna a nie jak teraz.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2021, 17:41 przez pj007.
Asteck666
Początkujący Junior
*


0
27 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
19-06-2021, 18:25 -
PJ czyli wszyscy którzy biorą zmiany na klatę (a tych było sporo i nie do odrobienia w SpS) i po prostu sobie grają są gorszym klientem niż garstka krzykaczy z notesami?

I mówisz, że gra bez możliwości kosmicznych analiz jest nudna? To jaka jest gra np dla Frachy, skoro Grau im przygotowuje taktykę na cały mecz?
To musi być dopiero emocjonujące, ktoś wszystko robi za mnie, a ja się loguję tylko po to aby poklikać co mi każą Big Grin
pj007
Początkujący Junior
*


0
31 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
19-06-2021, 18:58 -
Astec chyba zauważyłeś że jest to gra zespołowa i taktyka w dobrze zorganizowanych klubach powinna być spójna a nie każdy sobie rzepkę skrobie. Czy kosmiczne analizy były potrzebne ? Chyba nie. Ja ich nie używałem a nawet złoty medal był w drużynowych mistrzostwach świata czy też w złotym kasku. Da się Smile a raczej dało się.

Czy klient który nie analizuje jest gorszym klientem ? Nie ale bez pracy nie ma kołaczy. Te zmiany ... Czy się stoi czy się leży i tak mi się należy. Tak to można zinterpretować.
Ja bym poszedł dalej Smile jeśli lecimy tym tokiem. Wprowadzić turbo dla osób płacących Smile.
Wtedy analizy żadne nie będą potrzebne a i kasa będzie lepsza Smile.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2021, 19:00 przez pj007.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości