Zaloguj się bądź zarejestruj
Kolejne zmiany w silniku
Started by Radek


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


72 posts in this topic
Cobra
Banned


69 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
14-06-2021, 16:26 -
#21
Ja mam taką propozycję, zeby zamiast zmieniać silnik, wymienić nieudaczników odpowiedzialnych za tworzenie gry. Od dłuższego czasu pokazują bowiem, że nie mają pojęcia o tym co robią i wszystko jest ekperymentem. Zro pomysłu, zero wizji rozwoju, poza podwyższaniem ceny za VIPa. Mam propozycję, niech ta gra sobie hula, a wy się nie wpier... bo nie macie zielonego pojecia na temat tego czym się zajmujecie. SPS był serią błędów, a SH, to nawet seria błędów nie jest. Zajmijcie się może czym innym, może domem, chociaż niektórym z was i to nie wychodzi Wink
GM_Kabat
Administrator
*******


5
860 posts 21 threads Dołączył: May 2020
14-06-2021, 16:40 -
#22
O! Bardzo merytoryczne argumenty, Cobra. Naprawdę szacun za umiejętność dyskutowania.

@Malina_a
Ja też tak zrozumiałem bunge i JEŚLI cokolwiek w tym kierunku zrobimy, to na pewno nie "zaczynajcie od zera" tylko właśnie "rozłóżcie to co macie".
Asteck666
Początkujący Junior
*


0
27 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 16:51 -
#23
(13-06-2021, 22:20)kargulkssg1947 napisał(a): Tak sobie czytam wasze posty i jestem mega rozbawiony .Silnik zły zmiany złe wszystko złe....Ale czy jadąc 2 pierwsze sezony gdy ta sama grupa ludzi wygrywa już od początku 1 sezonu to cała reszta graczy płakała???? Nie!!! Każdy jechał trenował i bawił się grą ale nagle zmiany i mam wrażenie ze płacz nie ustanie puki te same grajki co zawsze nie zaczną wygrywać. A pisanie o tym że po sezonie gdy tak nadal będzie dużo graczy da sobie spokój moja odpowiedz brzmi następująco...nie płakać napić się mleka i krzyż na drogę[Obrazek: biggrin.png]

Jest to grupa płacząca i zakrzykująca od początku SpSa  Smile
Z tym krzyżem to nie miej złudzeń, ja już od kilku sezonów z utęsknieniem czekam, aż chociaż jednemu cudem wydmuszki zmienią się w cohones i spełni swą obietnicę o odejściu  Big Grin

(14-06-2021, 16:40)GM_Kabat napisał(a): O! Bardzo merytoryczne argumenty, Cobra. Naprawdę szacun za umiejętność dyskutowania.

@Malina_a
Ja też tak zrozumiałem bunge i JEŚLI cokolwiek w tym kierunku zrobimy, to na pewno nie "zaczynajcie od zera" tylko właśnie "rozłóżcie to co macie".

No JEŚLI tak zrobicie, to każdemu nowemu graczowi musicie dać od razu sumę 48 i żeby też mógł sobie rozłożyć Tongue
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2021, 16:56 przez Asteck666.
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 20:40 -
#24
(14-06-2021, 16:40)GM_Kabat napisał(a): O! Bardzo merytoryczne argumenty, Cobra. Naprawdę szacun za umiejętność dyskutowania.

@Malina_a
Ja też tak zrozumiałem bunge i JEŚLI cokolwiek w tym kierunku zrobimy, to na pewno nie "zaczynajcie od zera" tylko właśnie "rozłóżcie to co macie".

Dokładnie tak, obecną sumę z możliwością podziału na nowo pisze o tym od początku tej Waszej "minimalnej" korekty

(14-06-2021, 16:51)Asteck666 napisał(a):
(14-06-2021, 16:40)GM_Kabat napisał(a): O! Bardzo merytoryczne argumenty, Cobra. Naprawdę szacun za umiejętność dyskutowania.

@Malina_a
Ja też tak zrozumiałem bunge i JEŚLI cokolwiek w tym kierunku zrobimy, to na pewno nie "zaczynajcie od zera" tylko właśnie "rozłóżcie to co macie".

No JEŚLI tak zrobicie, to każdemu nowemu graczowi musicie dać od razu sumę 48 i żeby też mógł sobie rozłożyć Tongue

Dlaczego niby 48 ??? Bo Ty masz tyle? Najwyższa suma w grze to 50 Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2021, 20:41 przez bunge.
Asteck666
Początkujący Junior
*


0
27 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 21:31 -
#25
No nie chciałem żeby mnie wyprzedził w pierwszym biegu Tongue
Tesser
Początkujący Junior
*


0
49 posts 8 threads Dołączył: Oct 2020
16-06-2021, 08:34 -
#26
To ja mam inny pomysł - po co to budowanie zawodników (trenowanie), skoro w grze ma chodzi ćo to, aby nowi mieli szanse - Zróbmy reset- każdy ma 60 skilla na start, po 10 każdy i niech każdy kombinuje ze spadkami, treningiem tygodniowym (limit 60 max utrzymany).
Nowy gracz będzie miał od razu szanse zaistnieć, a tylko od nas będzie zależeć jak rozłożymy skille...Tylko komu będzie się chciało od nowa zaczynacTongue
Radek
Doświadczony Junior
**


0
51 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
07-07-2021, 15:35 -
#27
Zmiany od 4. sezonu cz 1
Drodzy Gracze,
Mając na uwadze Wasze zdanie na temat ewolucji silnika biegowego postanowiliśmy jeszcze raz skalibrować wpływ poszczególnych umiejętności oraz transparentnie Was o tych zmianach poinformować.


Od 4. sezonu:
* wpływ umiejętności odpowiedzialnych za pogodę zostanie pomniejszony dokładnie o połowę tego, ile dodano im przed sezonem 3.
* skorygowany zostanie wpływ umiejętności torowych. Większe znaczenie zostanie przypisane głównemu skillowi dla danej nawierzchni.
* przed rozpoczęciem nadchodzącego sezonu Gracze będą mieli możliwość ponownego rozłożenia umiejętności w ramach posiadanej sumy.


Powyższe zmiany wchodzą od 4. sezonu.
Analizujemy również system finansowy, który wprowadziliśmy w tym sezonie. Nie wykluczamy zmian w tym obszarze.
arkadio86
Doświadczony Junior
**


0
115 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
07-07-2021, 16:06 -
#28
Szczerze zmiany zmianami ale ostatni pkt z dupy chodzi o rozłożenie skilli?

Są namowy Oki dostaliśmy po dupie ci co poszli w torowe ale czy jest sens wprowadzenia rozkładu skilli ?

Sorki ale słownik żyje swoim światem

Panowie zastanówcie się nad rozkładem skilli

Ale wsumie czekam na opinie innych graczy

Zrobiliście blad Oki przewracając gre o ql180stopni

A teraz z rozkładem skilli robicie to samo

Moim zmiany co wprowadzicie wystarcza i nie jest potrzebny nowy rozklad skilli

A jeżeli już tak to zacznijmy od nowa
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2021, 16:11 przez arkadio86.
Nick :  arkadio
A nie jakis podrabianiec Smile
kwasen
Początkujący Junior
*


0
8 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
07-07-2021, 16:57 -
#29
Nie wierzę, w to co czytam... Kolejna zmiana, Admini bardzo łatwo się ugieliście... Rozumiem, że jak teraz znajdę kilkunastu niezadowolonych to zmienicie silnik dla nas Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2021, 16:58 przez kwasen.
Radek
Doświadczony Junior
**


0
51 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
07-07-2021, 17:03 -
#30
Tak jak zapewne przeczytałeś (czy ze zrozumieniem to nie wiem), wsłuchując się w opinie graczy. Uważam, że taki ruch był konieczny.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości