Zaloguj się bądź zarejestruj
Naprawa silnika
Started by Grisza


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Grisza
Początkujący Junior
*


1
5 posts 1 threads Dołączył: May 2021
10-01-2022, 22:57 -
#1
Witam, w grze jest dość istotny błąd. Można naprawić silnik podczas tygodniowej naprawy kilkukrotnie. Błąd znaleziony przez problem z netem. Potwierdzony działem świadomym. Klikając naprawę silnika pojawia się okienko potwierdzenia. Klikając potwierdzenie, zanim odświeżyło naprawiony silnik można kliknąć drugi raz naprawę. I pojawiło mi się do potwierdzenia okienko drugi raz. I tak w kółeczko. Reasumując....można podczas jednej naprawy nabić silnik do maxa, bez względu na zużycie i wysokość mechanika.
GM_Kuba
Administrator
*******


1
260 posts 0 threads Dołączył: May 2020
10-01-2022, 23:15 -
#2
Naprawione.
Forg1v
Doświadczony Junior
**


2
69 posts 8 threads Dołączył: Oct 2020
10-01-2022, 23:15 -
#3
ID Gracza: 66

Z mojej strony dodam, że po otrzymaniu wiadomości od chłopaków na naszym czacie klubowym przyjrzałem się się trochę dokładniej sprawie i doszedłem do takiej sytuacji, gdzie mogłem naprawić silnik mimo wcześniej użytej naprawy (bez wykorzystania mechanizmu okienka potwierdzającego naprawę). Po kolei:
1. Pierwszą naprawę silnika (id = 82871) wykonałem dziś rano o godzinie 8:37
2. Dziś około godziny 19 badałem sprawę możliwości wielokrotnej naprawy po wiadomości od chłopaków
3. Doszedłem do wniosku, że po wpisaniu odpowiedniego polecenia w konsoli przeglądarki (mimo informacji, że tygodniowa naprawa została już wykonana), udało mi się naprawić kolejny raz ten sam silnik w tym tygodniu. Komenda, którą wpisywałem oczywiście nie ujawniam, żeby nikt nie korzystał z błędu - szczegóły przekazałem Kubie na PW w grze
4. Aktualny stan naprawy dla tego silnika prezentuje się następująco "Tygodniowa naprawa wykonana: 2022-01-10 19:09:23"

W ten prosty sposób można silnik naprawić do swojej maksymalnej wartości poprzez wielokrotną naprawę w jednym tygodniu (nawet bez wykorzystania okienka potwierdzającego). Nie testowałem czy przykładowo silnik 22,5 można naprawić powyżej określonego poziomu, ale podejrzewam, że nie. Błąd wykorzystałem tylko raz dla sprzętu (id = 82871) w celach udokumentowania i wskazania źródła błędu.

Dodatkowo ze swojej strony powiem, że sprawdziłem też czy podobna sytuacja ma się przy podbijaniu formy z wykorzystaniem trenera osobistego, ale tutaj wygląda, że wszystko działa jak należy - stosując ten sam trick, co przy naprawie, nie podbiło mi formy.

(10-01-2022, 23:15)GM_Kuba napisał(a): Naprawione.

Potwierdzam, naprawione, trick opisany przeze mnie wyżej już nie działa (Niepotrzebnie się wysilałem z tym postem, bo reakcja błyskawiczna Smile)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2022, 23:23 przez Forg1v.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości