Zaloguj się bądź zarejestruj
Zmiana narodowości
Started by _RD9_


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


14 posts in this topic
_RD9_
Początkujący Junior
*


2
27 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
Question  06-03-2022, 14:23 -
#1
Witam. Jak wiemy w najbliższym czasie będzie możliwa zmiana narodowości. Pytanie czy będzie na takich zasadach jak personel (logowanie do gry -> wybranie flagi -> zatwierdzenie -> gotowe) czy jednak na zasadzie np 2 dni na podjęcie decyzji do 23.59 drugiego dnia i dnia 3 pojawią się nowe flagi i nowi gracze w danych krajach? Liczę, że będzie to opcja druga, aby uniknąć sytuacji w której ktoś czeka do samego końca z decyzją, by wybrać kraj z teoretycznie najłatwiejszą szansą na medale.
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
06-03-2022, 16:51 -
#2
O szczegółach będziemy jeszcze informowali, ale prawdopodobnie będzie to zmiana płynna, możliwy (nie konieczny) wybór nowej nacji w określonym okresie (zakładamy jakieś 2-3 dni). Najprawdopodobniej będą również limity ilości graczy w każdej nacji, więc może się okazać, ze pewne nacje (np. Polska) generalnie nie będą dostępne, albo będą dostępne tylko jeśli ilość graczy w nich spadnie poniżej pułapu. To tak na razie z wstępnych planów.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
06-03-2022, 17:35 -
#3
RD chyba chodziło, żeby nowa nacja wyświetlila sie u kazdego dopiero po tych 3 dniach, jak juz wszyscy wybiorą. W skrócie, żeby podczas wyboru nie bylo widać kto gdzie poszedł, po to aby ludzi nie czekali do 3 dnia z wyborem czekajac, gdzie bedzie najslabszy/najlepszy kraj. Chyba o to mu chodziło
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
06-03-2022, 17:42 -
#4
Wiem o co chodziło, ale nie wiem czy tak będzie. Tongue
Napisałem jaki wstępnie jest zamysł, ale może to się jeszcze pozmieniać, sprecyzować. Oficjalne info będzie na pewno w grze, ale wszelkie uwagi jakie się pojawiają na pewno ułatwią nam prace nad szczegółami.
_RD9_
Początkujący Junior
*


2
27 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
06-03-2022, 17:59 -
#5
Właśnie o to mi chodziło. By nie było wyczekiwania na ostatni moment i analizowania gdzie mam najłatwiejsze awanse i szanse medalowe. Liczę, że weźmiecie to pod uwagę przy finalizacji. Co do "pojemności" danych narodowości to rozumiem, że przy wyborze będzie rozpiska np Czechy 24/30 i to oznacza że 6 miejsc wolnych itp? Dzięki za odpowiedź.
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
06-03-2022, 23:28 -
#6
No i właśnie widzisz - ukrywanie nacji i pokazywanie stanu wypełnienia trochę się ze sobą kłócą. Generalnie na razie bardziej myślimy właśnie o czymś takim jak widoczne "zapełnienie".
_RD9_
Początkujący Junior
*


2
27 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
09-03-2022, 16:07 -
#7
Jasne, że się kłócą jednak musi być możliwość wiedzy, że tu i tu się już nie dołączy, bo jest max. Bardziej chodziło mi czysto o wyczekiwanie i analiza "nicków" kto gdzie jedzie i gdzie w teorii mam najłatwiej. Także popieram opcje zapełnienia, ale bez wiedzy kim jest zapełnione.
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
09-03-2022, 16:19 -
#8
Będzie tak:
- 1 dzień (czwartek po DPŚ), bo musimy mieć czas na rozlosowanie IMK, które krótko później ruszają
- zmiana możliwa RAZ - zmienisz z na Y i nie masz już możliwości zmiany Y na cokolwiek
- zmiana widoczna od razu w profilu
- zmiany płynne, limity na bieżąco się aktualizujące (możliwe, że któraś nacja "zapełniona" nagle się stanie dostępna, bo ktoś z niej odejdzie)

Nie przewidujemy ukrywania kto gdzie poszedł, zakładamy że gdy każdy będzie czekał do ostatniej chwili to może się obudzić z ręką w nocniku. Tongue
_RD9_
Początkujący Junior
*


2
27 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
09-03-2022, 16:49 -
#9
Właśnie dlatego byście mieli czas na wszystko myślałem, by udostępnić opcje wyboru nacji już podczas DPS. Szansa na zmianę byłaby właśnie do czwartku po DPS i w ten czwartek dopiero, gdy już zamknięta byłaby możliwość zmiany pokazałyby się nowe flagi w profilu itp. Bylby czas na rozlosowanie imk i nie byłoby wyczekiwania. Ale to tylko luźna propozycja
zbigg88
Początkujący Junior
*


0
23 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
09-03-2022, 17:27 -
#10
A co w moim przypadku gdy nie chce zmienić reprezentacji na kolejny sezon (nie muszę nic robić- automatycznie zostaje na Łotwie ) ale już na 7 sezon będę mógł przejść jakby gdzieś było miejsce bez problemu?? Czy tylko zmiana będzie teraz narodowości??


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości