Zaloguj się bądź zarejestruj
Zmiana nacji
Started by Midasik123@wp.pl


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Midasik123@wp.pl
Adept Szkółki


0
1 posts 1 threads Dołączył: Apr 2022
22-04-2022, 07:55 -
#1
Dlaczego pomimo, że w kalendarzu zmiana nacji przypada na czwartek i piątek to zrobiliście tylko na czwartek? To jedno pytanie, a drugie - dlaczego piszecie, że wybór jest do północy skoro klikajàc zmianę nacji o 23:58 i ileś tam sekund nie zatwierdziło jej, bo wyskoczyła już od razu strona z pracami na serwerze Smile 


Jeszcze od razu zapytam co z jakimiś zawodami indywidualnymi? Bo na ten moment zostaje tylko IMK oraz GPC/GP. Szkoda zawodów takich jak BK SK IMKJ IMŚJ DPŚJ, bo mało nowych graczy. To mają być zawody dla botów? Czy dla graczy, którzy potworzyli nowe konto, aby zapełnić sobie gablotę medalami zdobytymi na botach jak np. Malina lub Tomo?
#Tomo
Początkujący Junior
*


0
7 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
22-04-2022, 08:10 -
#2
Nie narzekałem na moje wcześniejsze wyniki w Indy bo coś tam zawsze wpadło więc jak masz tak wielki ból o o to mogą mi admini zablokować całą gablotę Tongue Przyczyny były zupełnie inne bo inaczej nie poświęcałbym klubu w Szwecji, który prowadzę na takie osłabienie no ale najlepiej z lewego konta ponarzekać na forum tak bez celu, tylko żeby się przyczepić

a co do wyboru do północy - myślę że grasz trochę dłużej niż 3-4 dni i zapewne wiesz że zazwyczaj backup bazy zaczyna się przed 24 i raczej na jeden dzień admini tego zmieniać nie będą, nie mówiąc już o tym że był post o tym przecież że zmiana będzie dostępna tylko w czwartek (pewnie nie zmienili w kalendarzu bo im to umknęło). Zakładam że go przeczytałeś więc chyba jest tu więcej narzekania niż to wszystko warte Tongue
GM_Kabat
Administrator
*******


5
860 posts 21 threads Dołączył: May 2020
22-04-2022, 09:06 -
#3
1. Kalendarz - faktycznie nasze niedopatrzenie, pierwotnie miało być czwartek i piątek, ale ze względu na losowanie IMK skróciliśmy do czwartku, a o zmianie w kalendarzu zapomnieliśmy. Szkoda, że nikt nam wcześniej nie zwrócił uwagi, bo w komunikatach wyraźnie pisaliśmy tylko o czwartku.

2. Codziennie przed północą zaczyna się backup i trwa do kilku minut po północy, ale nie będziemy z tego powodu za każdym razem pisali, że coś jest możliwe od 00:07 do 23:58. Jeśli ktoś chciał zmienić nację - zdążył to zrobić. Jeśli ktoś czekał do ostatniej chwili sam się narażał, że cokolwiek może pójść nie tak. Nawet chwilowe zamulenie łącza uniemożliwiłaby wówczas operację.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
23-04-2022, 08:18 -
#4
(22-04-2022, 07:55)Midasik123@wp.pl napisał(a): Dlaczego pomimo, że w kalendarzu zmiana nacji przypada na czwartek i piątek to zrobiliście tylko na czwartek? To jedno pytanie, a drugie - dlaczego piszecie, że wybór jest do północy skoro klikajàc zmianę nacji o 23:58 i ileś tam sekund nie zatwierdziło jej, bo wyskoczyła już od razu strona z pracami na serwerze Smile 


Jeszcze od razu zapytam co z jakimiś zawodami indywidualnymi? Bo na ten moment zostaje tylko IMK oraz GPC/GP. Szkoda zawodów takich jak BK SK IMKJ IMŚJ DPŚJ, bo mało nowych graczy. To mają być zawody dla botów? Czy dla graczy, którzy potworzyli nowe konto, aby zapełnić sobie gablotę medalami zdobytymi na botach jak np. Malina lub Tomo?

ja wybralem 23:58:20 i normalnie mi zaliczyło, ale widzac po Twoim wpisie to chyba ostatnie sekundy musialy byc. Poza tym prawde mówiąc czesto jestem o polnocy na grze i nie zauwazylem nigdy backupu o 23:58 , z reguly gra zawsze dziala do 00:00?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2022, 08:21 przez Graudenz.
Forg1v
Doświadczony Junior
**


2
69 posts 8 threads Dołączył: Oct 2020
23-04-2022, 12:24 -
#5
(23-04-2022, 08:18)Graudenz napisał(a):
(22-04-2022, 07:55)Midasik123@wp.pl napisał(a): Dlaczego pomimo, że w kalendarzu zmiana nacji przypada na czwartek i piątek to zrobiliście tylko na czwartek? To jedno pytanie, a drugie - dlaczego piszecie, że wybór jest do północy skoro klikajàc zmianę nacji o 23:58 i ileś tam sekund nie zatwierdziło jej, bo wyskoczyła już od razu strona z pracami na serwerze Smile 


Jeszcze od razu zapytam co z jakimiś zawodami indywidualnymi? Bo na ten moment zostaje tylko IMK oraz GPC/GP. Szkoda zawodów takich jak BK SK IMKJ IMŚJ DPŚJ, bo mało nowych graczy. To mają być zawody dla botów? Czy dla graczy, którzy potworzyli nowe konto, aby zapełnić sobie gablotę medalami zdobytymi na botach jak np. Malina lub Tomo?

ja wybralem 23:58:20 i normalnie mi zaliczyło, ale widzac po Twoim wpisie to chyba ostatnie sekundy musialy byc. Poza tym prawde mówiąc czesto jestem o polnocy na grze i nie zauwazylem nigdy backupu o 23:58 , z reguly gra zawsze dziala do 00:00?

Z tego co widziałem to o 23:59 zaczął się backup. Też przyznam, że nie byłem świadomy, że zaczyna on się minutę przed północą
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
23-04-2022, 18:18 -
#6
GM KABAT o jakim losowaniu IMK piszesz bo ja nie mam żadnych indywidualnych zawodów rozlosowanych ???
Forg1v
Doświadczony Junior
**


2
69 posts 8 threads Dołączył: Oct 2020
23-04-2022, 20:44 -
#7
(23-04-2022, 18:18)bunge napisał(a): GM KABAT o jakim losowaniu IMK piszesz bo ja nie mam żadnych indywidualnych zawodów rozlosowanych ???

Jakiś błąd jest w Polsce z przydzieleniem zawodników do rund, bo w innych krajach polosowane są już zawody i przydzieleni zawodnicy
GM_Kuba
Administrator
*******


1
260 posts 0 threads Dołączył: May 2020
23-04-2022, 23:55 -
#8
IMK w Polsce na 128 wylosowane.

Nigdy w histori ta sekwencja 128 nie była wykorzystywana i pojawiły się tam pewne problemy.
GM_Kuba
Administrator
*******


1
260 posts 0 threads Dołączył: May 2020
23-04-2022, 23:57 -
#9
A w kalendarzu juz poprawione tylko na czwartek.

Czwartek piątek były planowane od początku gry, najnowsze wieści i tak w aktualnościach.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości