Zaloguj się bądź zarejestruj
Brak możliwości zaproszenia zawodnika do klubu
Started by Gloomhaven


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Gloomhaven
Początkujący Junior
*


0
26 posts 12 threads Dołączył: Apr 2021
22-04-2022, 09:33 -
#1
Klub https://www.speedwayhero.com/klub-26
Zawodnik https://www.speedwayhero.com/profil-55638

Wchodzę w listę transferową i zapraszam zawodnika, ale wyskakuje błąd "Nie możesz wysłać zaproszenia temu zawodnikowi."
Nie ma żadnego powodu dla którego miałoby to być niemożliwe. Zawodnik też ma jakiś błąd próbując ze swojej strony dołączyć. Proszę o sprawdzenie i odblokowanie albo dodanie zawodnika do klubu, bo umawialiśmy się w oknie transferowym, ale musieliśmy czekać na koniec głosowania nad wyrzuceniem innego gracza i teraz zarówno on jak i my jesteśmy w czarnym otworze. Sad
pietrek
Początkujący Junior
*


0
47 posts 5 threads Dołączył: Oct 2020
24-04-2022, 09:32 -
#2
Pewnie to przez to, że on już 2 razy odszedł z klubów w tym okienku
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
24-04-2022, 10:15 -
#3
Tak to jest jak sie zmienia klub 10x w okienku , bo sie chce czaty klubowe poczytać Wink Moze jakis limit wykorzystał.
NorthernLight
Początkujący Junior
*


0
25 posts 8 threads Dołączył: Feb 2022
24-04-2022, 10:42 -
#4
Tak, zmieniałem druzyny 4 x w okienku, bo co dołaczyłem do klubu, to drużyna albo została zdegradowana, albo gracze odchodzili i zostawałem z bootami. Gdzie jest napisane, że jest jakis limit zmiany drużyn w okienku? Albo gdzie jest napisane, że w trakcie trwania okresu transfer. druzyna zostaje zdegradowana?
Po raz drugi w przerwie międzysezonowej zostaja podjęte jakieś dziwne decyzje przez Adminów, które są niezgodne z regulaminem gry. Działacie wg jakichś niepisanych zasad, zmieniacie reguły gry w trakcie jej trwania, czy może ustalacie regulamin pod jakąś grupę graczy, którzy mają jakieś szczególne względy u Was?
Mam wrażenie, że ustalacie reguły wg własnego "widzimisie". Napiszcie ten regulamin tak, żeby nie było żadnych wątpliwości co mozna, a czego nie można, bo jak do tej pory to w bieżącym okienku transfer. złamaliście 2 x regulamin, postapiliście inaczej niż jest to napisane w FAQ.
Teraz patrze do FAQ pod hasłem "Proces licencyjny" zamieniliście zdanie, ze "degradacja druzyn odbywa sie po zamknieciu okna transfer." na zdanie ""Procedura procesu licencyjnego przed sezonem", mam racje czy sie myle?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2022, 10:54 przez NorthernLight.
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
24-04-2022, 11:35 -
#5
Nie mieszajmy tutaj 2 różnych spraw...

1. Nie będzie nigdy naszego przyzwolenia na przejęcie klubu całkowicie opuszczonego w ligach E i 1. Mamy wpisać w regulamin procesu licencyjnego np., że co najmniej 3 graczy w klubach E i 1 musi pochodzić ze "starego" składu. Możemy, ale czy uchroni nas to przed takimi próbami? Nie sądzę, a gdy po transferach nastąpi degradacja to będzie wielki płacz i co gorsza mogą zostać skrzywdzeni gracze, którzy nieco nieświadomie uzupełnią skład takiej ekipy. Stąd nasze reakcje w tym wypadku dzieją się na bieżąco.

2. Zupełnie inna sprawa to dołączenie do kilku klubów w oknie. Nikt tego nie zabrania, i tutaj faktycznie jest coś do sprawdzenia i naprawienia.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
25-04-2022, 21:04 -
#6
Fakt, ta przerwa miedzysezonowa , byla wg widzimisie , któregoś z adminów. Wiecej rzeczy nie trzymalo sie kupy. Co roku w kalendarzu rozgrywek wisiala informacja ze zmiana nacji to czwartek-piatek nagle zmieniono ją na 1 dzień. Zrzuty botów w trakcie okienka? Ok zostaly wyjasnione wyzej…

Tylko dlaczego zawsze z losowaniem IMK czekaliscie do niedzieli (zeby mozliwe najwiecej graczy dolaczylo) a teraz nagle rozlosowaliscie w piatek? Zeby fake konta nie dolaczaly? Przeciez i tak przepchneliscie je wyrywkowo…

Jak to jest Gm Radek, ze https://www.speedwayhero.com/profil-55675 to konto, mimo braku klubów jest rozstawione w IMK, a to https://www.speedwayhero.com/profil-55679 zostalo odrzucone? od razu zaznacze, ze losowanie bylo w piatek o 22, a oba konta zalozone predzej. Od razu mówie, ze palcem nie przyłożyłem tego. ale widze jaka patologia jest na grze i brak „zasad”.

Od 19 kwietnia nie liczac tego Wlocha Sebo, to same fejki powstaly, zeby poszerzac kadre… Czemu wszystkie sa rozstawione w ImK, a Dun nie? bo ja tam jestem i glowne podejrzenie padlo na mnie? czy co?
i wreszcie czemu jak banowales Phoenixa, Fracha i Baziego to taki pokaz władzy byl i sprawdzanie logowań, a teraz mulitkonta pozglaszane w polowie marca i wszystko wisi? bo jak nie o Filety chodzi, to nie chce sie sprawdzac co?
NorthernLight
Początkujący Junior
*


0
25 posts 8 threads Dołączył: Feb 2022
25-04-2022, 22:39 -
#7
Dobra, ale nie odbiegając od tematu, to ja mam czekać na dołączenie do drużyny Gloomhavena, czy mam szukać innego klubu w PL?
NorthernLight
Początkujący Junior
*


0
25 posts 8 threads Dołączył: Feb 2022
27-04-2022, 09:53 -
#8
Udało mi się dołączyć do drużyny Gloomhavena, ale pytanie mam, czy powinienem dostać $ za podpisanie kontraktu? Bo jakby co, to nie dostalem
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
02-05-2022, 09:26 -
#9
Kasa skorygowana ręcznie. Sprawdzimy później co mogło nie zadziałać automatycznie, ale na ten moment temat zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości