Zaloguj się bądź zarejestruj
Brak możliwości zaproszenia zawodnika do klubu
Started by Gloomhaven


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
NorthernLight
Początkujący Junior
*


0
25 posts 8 threads Dołączył: Feb 2022
24-04-2022, 10:42 -
#4
Tak, zmieniałem druzyny 4 x w okienku, bo co dołaczyłem do klubu, to drużyna albo została zdegradowana, albo gracze odchodzili i zostawałem z bootami. Gdzie jest napisane, że jest jakis limit zmiany drużyn w okienku? Albo gdzie jest napisane, że w trakcie trwania okresu transfer. druzyna zostaje zdegradowana?
Po raz drugi w przerwie międzysezonowej zostaja podjęte jakieś dziwne decyzje przez Adminów, które są niezgodne z regulaminem gry. Działacie wg jakichś niepisanych zasad, zmieniacie reguły gry w trakcie jej trwania, czy może ustalacie regulamin pod jakąś grupę graczy, którzy mają jakieś szczególne względy u Was?
Mam wrażenie, że ustalacie reguły wg własnego "widzimisie". Napiszcie ten regulamin tak, żeby nie było żadnych wątpliwości co mozna, a czego nie można, bo jak do tej pory to w bieżącym okienku transfer. złamaliście 2 x regulamin, postapiliście inaczej niż jest to napisane w FAQ.
Teraz patrze do FAQ pod hasłem "Proces licencyjny" zamieniliście zdanie, ze "degradacja druzyn odbywa sie po zamknieciu okna transfer." na zdanie ""Procedura procesu licencyjnego przed sezonem", mam racje czy sie myle?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2022, 10:54 przez NorthernLight.


Wiadomości w tym wątku
RE: Brak możliwości zaproszenia zawodnika do klubu - przez NorthernLight - 24-04-2022, 10:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości