Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - SEC - Speedway European Championschip 2022
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


25 posts in this topic
Roberto666
Moderator
*****


1
658 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
03-09-2022, 16:17 -
#21
1. Leon Madsen
2. Janusz Kołodziej
3. Daniel Bewley
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
658 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
18-09-2022, 11:05 -
#22
Rozpoczynamy typowanie IV rundy SEC w Pardubicach

Typowanie zostanie zamknięte w piątek 23.09.2022 o godzinie 19:00



Lista startowa: 

1. Patryk Dudek
2. Andrzej Lebiediew
3. Adam Ellis
4. Daniel Bewley
5. Oliver Berntzon
6. David Bellego
7. Rasmus Jensen
8. Leon Madsen
9. Dominik Kubera
10. Mikkel Michelsen
11. Bartosz Smektała
12. Piotr Pawlicki
13. Jan Kvech
14. Vaclav Milik
15. Janusz Kołodziej
16. Dimitri Berge

17. Petr Chlupac
18. Hynek Stichauer



SZABLON TYPOWANIA:

Pardubice:
1 -
2 -
3 -

Klasyfikacja końcowa:
1 -
2 -
3 -
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2022, 11:05 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
betard
Młody Senior
***


0
254 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
18-09-2022, 21:16 -
#23
Pardubice:
1 - Daniel Bewley
2 - Janusz Kołodziej
3 - Dominik Kubera

Klasyfikacja końcowa:
1 - Janusz Kołodziej
2 - Leon Madsen
3 - Patryk Dudek
Pluskwa
Młody Senior
***


1
259 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
19-09-2022, 11:05 -
#24
Pardubice:
1 - Patryk Dudek
2 - Janusz Kołodziej
3 - Leon Madsen

Klasyfikacja końcowa:
1 - Janusz Kołodziej
2 - Leon Madsen
3 - Patryk Dudek
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2022, 11:06 przez Pluskwa.
X von Amor
Doświadczony Junior
**


0
155 posts 0 threads Dołączył: Mar 2021
23-09-2022, 12:38 -
#25
Pardubice:
1 - Janusz Kołodziej
2 - Daniel Bewley
3 - Leon Madsen

Klasyfikacja końcowa:
1 - Janusz Kolodziej
2 - Leon Madsen
3 - Patryk Dudek
Roberto666
Moderator
*****


1
658 posts 28 threads Dołączył: Oct 2020
23-09-2022, 16:18 -
#26
Pardubice:
1 - Janusz Kołodziej
2 - Leon Madsen
3 - Dominik Kubera

Klasyfikacja końcowa:
1 - Janusz Kolodziej
2 - Leon Madsen
3 - Patryk Dudek
[Obrazek: rqIIu1o.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości