Kieliszek86 rozkręca się – GP po 2. rundach

Kieliszek86 wygrywa drugą rundę GP i prowadzi w wyścigu o mistrzostwo świata. Czy ktoś się tego spodziewał?

Kieliszek86 drugi raz zakończył turniej na podium, tym razem na najwyższym stopniu. Jedynym rywalem, któremu udało się go pokonać był SzymonPGN. Ten sam SzymonPGN, który w pierwszym turnieju zaliczył klasyczną olimpiadę. Kroku liderowi dotrzymuje Mały, który również drugi raz zakończył zawody na podium. Do ostatniej serii był niepokonany. Dopiero w 20. biegu uległ wspomnianym przed chwilą zawodnikom. Na trzecim miejscu w piątkowych zawodach finiszował kolejny „plusik”, czyli kwachuzg.

Kieliszek86 brzmi znajomo

Nie wszyscy jednak będą wspominać piątkowe zawody jako udane. Zawiódł Jurij Kamykov. Zwycięzca pierwszego turnieju uzbierał 6 punktów i był dopiero 10. W generalce spadł na piąte miejsce. Odpalić nadal nie może mistrz, czyli pawe78. Piątkowy turniej ukończył na piątym miejscu, zdobył 10 punktów. W generalce jest czwarty. W końcu RadekN26, który w poprzednich sezonach walczył o medale. Drugą rundę ukończył na 7. pozycji z ośmioma punktami. Wyraźnie odżył, gdy wyszło słońce, ale początek miał fatalny. W generalce po dwóch turniejach jest siódmy.

Zauważyliśmy już, że radykalnie poprawił się SzymonPGN. Nie tylko jako jedyny pokonał zwycięzcę, ale też z jedenastoma punktami ukończył zawody na czwartej pozycji. Szkoda pierwszego turnieju, bo ewidentnie ten zawodnik ma sporty potencjał.

Z niecierpliwością czekamy na to przyniosą nam kolejne turnieje i czy kieliszek86 utrzyma formę z początku cyklu. Czy może stare lisy ruszą w skuteczną pogoń?